Елеватори «НІБУЛОНу» пропонують гнучкі умови співпраці

Зараз, коли прийом пізньої зернової групи, зокрема соняшнику, кукурудзи та сої, у самому розпалі, елеваторний напрям «НІБУЛОНу» на чолі з Валерієм Реуцоєм нагадує, що цьогоріч діють гнучкі умови співпраці.

Так, до переліку стандартних послуг елеваторів додалися нові додаткові послуги: перевалка з короткостроковим накопиченням вантажу, спеціальні умови на безперервне довготривале зберігання, оренда окремої ємності та перевалка нестандартної сировини. Крім того, формування тарифу на зберігання в цілому відбувається з урахуванням індивідуальних потреб поклажодавців.

Елеватори «НІБУЛОНу» завжди вирізнялися винятковою якістю послуг з прийому та зберігання зернових і олійних культур. Віднині до переваг напряму додалася ще й гнучкість.

Мережа елеваторних комплексів та перевантажувальних терміналів компанії побудована в місцях великого виробництва зернових, щоби скоротити сільгоспвиробникам відповідних регіонів плече перевезень від поля до елеватора. Таким чином, аграріям у радіусі 100 км від підприємств компанії «НІБУЛОН» вигідно доставляти збіжжя малотоннажними вантажівками й заощаджувати на логістичній складовій.

Нагадаємо, що з оголошеннями щодо закупівлі сільгосппродукції, інформацією для постачальників та закупівельними цінами на сільгосппродукцію ви можете ознайомитись у розділі «Закупівельні ціни».

Усі права захищені © 2023 ТОВ СП «НІБУЛОН»

ТОВ СП «НІБУЛОН» володіє авторськими правами на матеріали (тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, скріншоти, скан-копії, відео, аудіо тощо), які розміщені на вебсторінках його вебсайту (nibulon.com), якщо не зазначено інше.
Під час використання матеріалів, розміщених на вебсторінках вебсайту ТОВ СП «НІБУЛОН» (nibulon.com), обов`язковим є зазначення прямого відкритого для пошукових систем гіперпосилання безпосередньо на nibulon.com. Посилання має бути розміщене незалежно від повного чи часткового використання матеріалів.