ЄБРР підтримує українського експортера сільськогосподарської продукції групу компаній «НІБУЛОН»

Кредит на 27 мільйонів доларів США для підтримки оборотного капіталу під час пандемії коронавірусу.
  • Позика ЄБРР на суму 27 мільйонів доларів США для провідного зернового трейдера України – «НІБУЛОН» – у рамках пакету солідарності.
  • Мета фінансування – поповнення обігових коштів.
  • Технічне співробітництво, що надається урядом Японії.

Європейський банк реконструкції та розвитку (ЄБРР) надає групі компаній «НІБУЛОН», одному з провідних компаній агробізнесу в Україні, позику до 27 мільйонів доларів США для забезпечення стабільних обсягів торгівлі, незважаючи на вплив пандемії коронавірусу.

Фінансування націлене на потреби в оборотних коштах на закупівлю, переробку, зберігання, транспортування та подальший продаж на експорт сільськогосподарської продукції.

Група «НІБУЛОН» є одним з найбільших експортерів зерна в Україні та давнім клієнтом ЄБРР. У 2018 році ЄБРР надав позику на 50 мільйонів доларів США для збільшення експорту зерна за рахунок покращення логістики та розвитку логістичної інфраструктури.

Фінансування є частиною пакету солідарності ЄБРР, який спрямований на забезпечення безперервності роботи основних підприємств та послуг, які зазнали економічного впливу від Covid-19. Всього ЄБРР розраховує спрямувати інвестиції в бізнес до 21 мільярда євро за 2020-2021 рр. для боротьби з коронавірусною кризою.

Проєкт підтримується грантовим фінансуванням із Спільного фонду технічного співробітництва ЄБРР та Японії. Грантові кошти частково покриють зовнішні юридичні витрати.

ЄБРР є найбільшим міжнародним фінансовим інвестором в Україні. На сьогоднішній день Банк узяв на себе сукупне зобов'язання майже в 14,7 мільярдів євро на 472 проєкти від початку своєї діяльності в країні у 1993 році.

© 2021 ТОВ СП НІБУЛОН