Досить спекулювати іменем «НІБУЛОНа»!

Прес-служба ТОВ СП «НІБУЛОН» звертається до аграріїв та партнерів з проханням повідомляти представників с/г підприємства про випадки використання імені компанії шахраями в корисних цілях або з метою очорнити наше ім’я.

Прес-служба ТОВ СП «НІБУЛОН» звертається до аграріїв та партнерів з проханням повідомляти представників сільгосппідприємства про випадки використання імені компанії шахраями чи іншими людьми в корисних цілях або з метою очорнити ім’я лідера аграрного ринку України.

Керівництву компанії прикро, але доводиться констатувати: зафіксовано непоодинокі випадки, коли прикриваючись авторитетним ім’ям сільгосппідприємства «НІБУЛОН», шахраї намагалися ввести селян в оману, щоб отримати в оренду їхні землю. Особливий подив викликає наглість та самовпевненість цих махінаторів, які відкрито прокручують свої рейдерські оборудки.

Особливо показовий випадок було зафіксовано в селі Бендзари, Балтського району, Одеської області. Так, 5 квітня 2011 р. на адресу компанії від жителів села надійшло звернення з проханням взяти участь у зборах власників земельних ділянок Бендзарівської сільської ради для роз’яснення ситуації щодо земельних відносин. Як з’ясував на місці представник компанії «НІБУЛОН», певні особи з ТОВ „ГРОС ГРЕЙН”, прикриваючись ім’ям ТОВ СП „НІБУЛОН”, розпочали укладати договори оренди землі. За отриманою інформацією, одним із засновників ТОВ „ГРОС ГРЕЙН” є підприємство „ДЕНІТА ТРЕЙДІНГ ІНК.”, яке зареєстровано в Панамі. На зборах, що відбулися 6 квітня 2011 р. у Бендзарах, представник нашої компанії пояснив місцевим мешканцям, що ТОВ „ГРОС ГРЕЙН” не має ніякого відношення до ТОВ СП „НІБУЛОН”. Наше підприємство завжди працює чесно та відкрито. І у випадку, коли „НІБУЛОН” укладає договори оренди землі, то, по-перше, наше підприємство завжди приходить на запрошення власників земельних ділянок; по-друге, перш ніж укладати договори оренди землі, представники нашого підприємства проводять загальні збори власників землі, на яких розповідають про умови оренди землі, знайомлять потенційних орендодавців з основними пунктами договору оренди землі тощо. І лише після того, як власники земельних ділянок погодилися з умовами оренди, ТОВ СП „НІБУЛОН” укладає з орендодавцями договори оренди землі, які надалі підлягають обов’язковій державній реєстрації.

«НІБУЛОН» - відома компанія, яка успішно працює на внутрішньому та зовнішньому ринках з бездоганною репутацією у світі і в міжнародних фінансових структурах. Компанія активно розвивається, інвестує в сільськогосподарське виробництво та розвиток інфраструктури зі зберігання і транспортування сільгосппродукції. До того ж, успішно працює навіть в умовах фінансової кризи. Тому до неї постійно прикуті пильні погляди, і це природно. Однак для нас неприйнятно, коли хтось, прикриваючись авторитетом підприємства, вершить свої протиправні схеми.

Ще більшу стурбованість у нас викликають намагання певних осіб та ЗМІ подавати компанію «НІБУЛОН» як майбутнього монополіста на ринку зернових. Це нібито має статися після продажу частки активів державі та ухвалення законопроекту «Про внесення змін до Закону України «Про державну підтримку сільського господарства України» (№ 8053) або  «Про внесення змін до Закону України «Про зерно та ринок зерна в Україні» (№ 8163).

Ми вважаємо, що не варто маніпулювати темою продажу нашого підприємства чи спробами поглинання його тими чи іншими компаніями, чи то персонами. Адже позиція з цього приводу була озвучена неодноразово в заявах генерального директора ТОВ СП «НІБУЛОН», Героя України Олексія Вадатурського: «Компанія «НІБУЛОН» - це сімейний бізнес, зміни в структурі власності компанії не відбувалися, не відбуваються, і найближчим часом ми не маємо наміру змінювати структуру управління і власників компанії. У нас цивілізовані відносини з міжнародними фінансовими інститутами, у яких є практика: перш ніж довіряти великі фінансові ресурси позичальникові, передбачити всі можливі варіанти розвитку подій і убезпечити себе від неприємних несподіванок. Тому ніяких змін у структурі власності компаній в період дії кредитних договорів робити не можна. Тим, хто виявляв до нашої компанії особливий інтерес, були показані відповідні документи».

Завдяки чесній, прозорій та відкритій роботі ТОВ СП «НІБУЛОН» здобуло світове визнання, яке цінують як українські аграрії, так і світові фінансові інституції. На сьогодні «НІБУЛОН» - не тільки компанія, що експортує зернові та олійні культури. Підприємство саме вирощує понад 300 тисяч тонн зернових та олійних культур. Сьогодні у компанії - широка мережа найсучасніших елеваторів в Україні, один з найбільших приватний річковий флот. «НІБУЛОН» прийме будь-які правила гри, які запропонує держава, однак важливо, щоб ці правила були справедливими, прозорими, відкритими, некорумпованими та єдиними для всіх. Ми вважаємо, що в держави є достатньо важелів, механізмів та контролюючих органів, щоб цивілізованими, ринковими методами ефективно регулювати зерновий ринок, створювати систему продовольчої безпеки України. І найголовніше, що це можна робити без ніякого ручного управління економікою та поглинання приватних компаній.

Аби захисти своє високе реноме перед іноземними партнерами, компанії «НІБУЛОН» вже неодноразово доводилося звертатися до суду. Останнім прикладом став позов проти Міністерства економіки, Міністерства аграрної політики та Державної інспекції з контролю якості сільськогосподарської продукції та моніторингу її ринку щодо недопущення підприємства до розподілу квот на експорт пшениці та кукурудзи 11 січня 2011 р. Ми були змушені звернутися до суду, щоб довести, що компанію «НІБУЛОН» незаконно позбавили можливості на рівних з іншими учасниками ринку взяти участь у розподілі квот. Цей факт було підтверджено постановою Миколаївського окружного адміністративного суду від 30 березня цього року. Зокрема, суд визнав протиправними рішення Держінспекції з контролю якості сільгосппродукції та моніторингу її ринку про відмову в підтвердженні наданих документів ТОВ СП «НІБУЛОН» в Мінагрополітики стосовно наявності обсягів сільгосппродукції, заявленої на експорт, та ухвалив вищевказані рішення скасувати. Суд також визнав протиправною бездіяльність Мінагрополітики, що вчасно не поінформувало ТОВ СП «НІБУЛОН» про відмову в наданні висновку про наявність обсягів сільгосппродукції, заявленої на експорт та спроможність їх експортувати. На підставі цього рішення суду ми можемо стверджувати: чиновниками було штучно створено ситуацію, через яку компанію «НІБУЛОН», при наявності необхідного збіжжя та контрактів на експорт, було не допущено до розподілу квот. Ми сподіваємося, що це рішення суду допоможе запобігти подальшим спробам зацікавлених осіб у вищих ешелонах влади розподіляти квоти на свій розсуд, не дотримуючись принципів справедливості, пропорційності, передбачуваності і прозорості.

«НІБУЛОН» категорично спростовує інформацію начебто про спроби стягнути з Миколаївського морського торговельного порту 120 млн. гривень збитків, завданих компанії через простій судна «Превентер». Ми вважаємо, що поширення подібної інформації, яка не має під собою ніякого підґрунтя, є спробою винних людей уникнути відповідальності. На сьогодні неправомірність дій Миколаївського морського торговельного порту та Міністерства транспорту доведено в судах, а їхнім діям дана оцінка Антимонопольним комітетом. Зазначимо, що саме відповідно до рішення АМКУ, за зловживання монопольним становищем на ДП «Миколаївський морський торговельний порт» накладено штраф у розмірі 300 тис. гривень. Законність рішень АМКУ підтверджено судовими інстанціями. Позиція нашої компанії - не займатися стягненням заподіяної нам шкоди з держави. Наша мета - звернути увагу вищих органів влади на те, що винні за нанесені компанії збитки повинні понести заслужене покарання. Держава не повинна страждати через бездарних корумпованих чиновників, які шкодять не тільки нашій компанії, але й економіці України в цілому. Тому ми вважаємо безпідставними будь-які спроби звинуватити нашу компанію в тому, що за рахунок держави вона прагне задовольнити якісь грошові інтереси, вирішити фінансові проблеми, стягнути збитки з бюджету.

Компанія «НІБУЛОН» вже протягом багатьох років є одним із найбільших платників податків до бюджету в Миколаївській області. Окрім цього підприємство реалізує ряд соціальних проектів, на виконання яких лише торік виділено понад 11 млн. гривень. Вагомість соціальної відповідальності компанії «НІБУЛОН» нещодавно підтвердив голова Миколаївської обласної державної адміністрації Микола Круглов. Він зазначив, що ціни на хліб в області вдалося втримати завдяки «НІБУЛОНу». Адже щомісяця область отримувала від компанії понад тисячу тонн зерна за ціною 1 350 гривень за тонну, тоді як ринкова ціна тонни збіжжя становить 2 300 гривень за тонну.

Зазначимо, цим має займатися уряд, який через Аграрний фонд за допомогою інтервенцій може регулювати ціни на внутрішньому ринку. Однак наразі можемо констатувати: Аграрний фонд своєю незграбною політикою і бездіяльністю зробив заручником ситуації регіональну владу.

Ми з гордістю можемо заявити, що наша компанія демонструє, як серйозний бізнес має допомагати місцевій громаді. Всюди, де є філії ТОВ СП «НІБУЛОН», наша компанія виділяє кошти на розвиток соціальної інфраструктури районів, проведення ремонту доріг, освітлення, відновлення водогонів. Ми вдихаємо друге життя у громаду і на справі доводимо, що ми, українці, спроможні зробити наше життя кращим. Головне, щоб влада та бізнес були партнерами. В регіонах, де такий підхід реалізовано не на словах, а на ділі, взаємовигідна співпраця дає результат. Так, завдяки підтримці губернаторів  Полтавської, Миколаївської, Київської, Херсонської, Запорізької та інших областей ми розробили інвестиційний проект з відродження Дніпра та Південного Бугу як судноплавних транспортних артерій України. Нещодавно завершено будівництво річкових терміналів в м. Кременчук Полтавської області (р. Дніпро) та в м. Нова Одеса Миколаївської області (р. Південний Буг). В подальшому планується зведення річкових терміналів як по Дніпру так і Південному Бугу. Згідно з проектом, зерно з елеваторів перевозитимуть водою, що не тільки здешевить логістику, а й зніме навантаження на дороги та екологію. Замовлення на будівництво суден отримав  ПАТ «Миколаївський суднобудівний завод «Океан», а на зведенні самих елеваторів залучаємо понад 50 українських будівельних компаній. Реалізація цієї інвестпрограми стала б серйозним кроком з модернізації економіки не тільки нашого регіону. Але у зв`язку з тим, що наша компанія в першому кварталі поточного року була фактично усунена з ринку зерна через неотримання квот і позбавлена можливості експортувати зерно, ми змушені вибачатися перед будівельниками і суднобудівниками за те, що змушені переносити терміни початку реалізації цієї програми. Компанія ще минулої осені придбала необхідне технологічне обладнання на два майбутніх річкових термінали на загальну суму більше 11 мільйонів євро. Але на сьогодні все це новітнє обладнання зберігається просто неба на філіях компанії. Та пропри всі негаразди, «НІБУЛОН» відновить цю діяльність, як тільки стабілізується ситуація на ринку зерна в Україні.

ЗМІ про «НІБУЛОН»

"НИБУЛОН" приходит на помощь медицине

Усі права захищені © 2023 ТОВ СП «НІБУЛОН»

ТОВ СП «НІБУЛОН» володіє авторськими правами на матеріали (тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, скріншоти, скан-копії, відео, аудіо тощо), які розміщені на вебсторінках його вебсайту (nibulon.com), якщо не зазначено інше.
Під час використання матеріалів, розміщених на вебсторінках вебсайту ТОВ СП «НІБУЛОН» (nibulon.com), обов`язковим є зазначення прямого відкритого для пошукових систем гіперпосилання безпосередньо на nibulon.com. Посилання має бути розміщене незалежно від повного чи часткового використання матеріалів.