До відкриття нового потужного перевантажувального термінала компанії «НІБУЛОН» у Мар’янському залишилися лічені дні

Ми раді повідомити сільгоспвиробникам Дніпропетровщини та всій Україні про визначну для аграрного сектора країни подію – «НІБУЛОН» закінчив будівництво потужного сучасного річкового перевантажувального термінала філії «Зеленодольська» у с. Мар’янське Апостолівського району Дніпропетровської області.

Перше аграрне підприємство на Дніпропетровщині «НІБУЛОН» будував у надскладний для України та усього світу час – пандемія коронавірусу.  У період економічного спаду нам вдалося зібрати професійну будівельну команду з майже 1500 спеціалістів з різних областей країни і з дотриманням усіх заходів безпеки, працюючи вдень та вночі, ми здійснили це будівництво. Зуміли здолати й усі труднощі та цілком зрозумілі перепони на шляху отримання обладнання для надсучасного аграрного комплексу, яке виготовили провідні світові виробники. З Італії, Іспанії, Німеччини, Великої Британії та інших країн обладнання таки було поставлене на будівельний майданчик в оптимальні терміни.

Ми впорались з усім і з радістю повідомляємо, що святкове відкриття нового перевантажувального термінала відбудеться уже 12 червня.

Кожне наше нове підприємство краще та сучасніше від попереднього, оскільки в будівництво впроваджуються ефективні інноваційні рішення та застосовуються нові технічні засоби автоматизації. Саме тому новий підрозділ компанії «НІБУЛОН» філія «Зеленодольська» – стовідсотково механізоване та автоматизоване потужне аграрне підприємство. 

Сьогодні на перевантажувальному терміналі повним ходом ведуться налагоджувальні роботи та перевірка усіх систем автоматизації та технологічного обладнання. Також в активній фазі й проведення всіх опоряджувальних робіт по підприємству. До відкриття будуть облаштовані усі приміщення, укомплектовані робочі місця, на всій території буде укладено газон, висаджено зелені насадження, буде працювати фонтан, функціонуватиме кафе та ін. 

Має підприємство й уже повністю укомплектовану виробничо-технологічну лабораторію з сучасними приладами для проведення аналізів із зерном від найкращих світових виробників. Лабораторія успішно пройшла сертифікацію й повністю готова до активної роботи у новому аграрному сезоні. 

Також з радістю зазначаємо, що нове потужне «НІБУЛОНівське» підприємство уже має сформовану команду спеціалістів, які забезпечуватимуть якісну його роботу. Усі працівники пройшли підготовку та стажування на інших діючих підприємствах компанії по всій Україні під керівництвом наших фахівців.  

Також нагадуємо, що 5 червня (п’ятниця) на філії «Зеленодольська» відбудеться зустріч із сільгосптоваровиробниками регіону. Усім гостям проведуть екскурсію підприємством, покажуть основні об’єкти перевантажувального термінала, познайомлять із принципами його роботи. Фахівці компанії розкажуть про перспективи та переваги співпраці з ТОВ СП «НІБУЛОН» та нададуть усю необхідну інформацію щодо укладання договорів, організації закупки, оплати та ін.  

Поява нового перевантажувального термінала на Дніпропетровщині стане новим досягненням аграрного сектора України та дасть поштовх нарощенню аграрного потенціалу регіону. Усі сільгоспвиробники, які скористаються послугами нового підприємства ТОВ СП «НІБУЛОН», отримають надійного й професійного партнера, який допоможе у такі непрості часи вигідно та зручно реалізувати вирощене збіжжя, суттєво зменшивши витрати на його транспортування до портових міст України. Філія «Зеленодольська» стане справжньою окрасою дніпровських берегів, с. Мар’янське та всього регіону.

Для підтвердження слів ділимося з вами фото нашого нового підприємства. Приємного перегляду!

Усі права захищені © 2022 ТОВ СП «НІБУЛОН»

ТОВ СП «НІБУЛОН» володіє авторськими правами на матеріали (тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, скріншоти, скан-копії, відео, аудіо тощо), які розміщені на вебсторінках його вебсайту (nibulon.com), якщо не зазначено інше.
Під час використання матеріалів, розміщених на вебсторінках вебсайту ТОВ СП «НІБУЛОН» (nibulon.com), обов`язковим є зазначення прямого відкритого для пошукових систем гіперпосилання безпосередньо на nibulon.com. Посилання має бути розміщене незалежно від повного чи часткового використання матеріалів.