До приймання нового врожаю готові

На головному експортному терміналі компанії «НІБУЛОН» у м. Миколаєві повним ходом проходять роботи з підготовки матеріально-технічної бази (без зупинки роботи підприємства). Таким чином, компанія активно готується до початку приймання сільгосппродукції нового врожаю.

За словами директора термінала Олександра Лепка, плановий ремонт та обслуговування вже пройшли майже всі ключові об’єкти підприємства, зокрема виконано:

– фарбування платформ автомобілерозвантажувачів, заміну воріт та механізмів;

– ремонт лебідок суднонавантажувальних систем «NEUERO»;

– технічне обслуговування зерноочисного та транспортного обладнання;

– перевірку системи попереджувального оповіщення для технологічного обладнання;

– ревізію обладнання карткової системи обліку руху транспорту, а також автоматизованої системи управління технологічними процесами;

– діагностику всіх вузлів та агрегатів сушарного комплексу;

– замивання всіх транспортних галерей та зерноочисної башти;

– зовнішні фарбувальні роботи та благоустрій приміщень.

Перевантажувальний термінал для перевалки зернових та олійних культур – це сучасна споруда, що є унікальною не лише для України, а й для всієї Європи.

Загальна ємність зерносховищ, розташованих на території перевантажувального термінала, складає 130 тис. тонн. Паспортна потужність сушильного комплексу при одночасній роботі усіх зерносушильних агрегатів сягає 350 тонн/ год. Продуктивність приймання сільгосппродукції наступна: 20 тис. тонн/ добу з автотранспорту, 7,5 тис. тонн/ добу із залізничного транспорту, 40 тис. тонн/ добу відвантаження на водний транспорт.

За результатами минулого, 2014/15 МР, «НІБУЛОН» експортував 4,2 млн. тонн сільгосппродукції, виконавши 32 оберти термінала.

Нагадаємо, що із закупівельними цінами на сільгосппродукцію, зокрема і на миколаївському терміналі, ви можете ознайомитись на сайті компанії.

© 2021 ТОВ СП НІБУЛОН