Десять років лідерського темпу роботи

Для колективу нібулонівської філії «Решетилівська», розташованої у живописному селі Покровському на Полтавщині, листопад – особливий місяць. Рівно десять років тому підприємство отримало свій квиток у життя, ставши першим елеватором компанії в потужному аграрному регіоні.

Валерій Реуцой, який обіймав посаду директора філії, а нині є регіональним директором, відзначає: «З перших днів роботи елеватор почав приймати сільгосппродукцію ледь не з усієї області. Місцеві аграрії швидко засвоїли принципи роботи компанії: якість, професіоналізм, прозорість. Та й технологічна оснащеність підприємства, його модернізованість відіграли далеко не останню роль у популярності «НІБУЛОНу» серед сільгоспвиробників».

Минулий, 2015-й, рік філія розпочала із проходження історичної для себе віхи – 3 лютого було прийнято перший мільйон сільгосппродукції.

А вже нинішній рік колектив підприємства проводжає у статусі мудрого та досвідченого ювіляра, десять років незмінно тримаючи лідерський темп роботи.

Цифри говорять самі за себе. За десять років роботи укладено близько 1 000 договорів поставки; прийнято понад 52 тисячі одиниць автотранспорту; відвантажено майже 1,1 млн тонн збіжжя; завантажено понад 16,5 тис. вагонів; просушено 566 тис. тонн сільгосппродукції.

Були в біографії філії і власні рекорди. Зокрема, 251 тис. тонн українського збіжжя, прийнятого у 2008/09 маркетинговому році. Сім повних виробничих циклів виконано на третьому році роботи!

Нібулонівці впевнені, що у дружньому, злагодженому колективі працювати легко. Маючи сильну команду, можна здолати будь-які перешкоди.

Тож в основі успішності філії «Решетилівська» – люди та їхній професійний капітал. Зокрема, серед старожилів підприємства, які працюють з часу його заснування: головний бухгалтер Ірина Войтюк та її заступник Ольга Бут, бухгалтер з оперативного обліку Тетяна Березіна, машиністи автомобілерозвантажувача Валерій Стасюк та Валентина Білохвіст, апаратник оброблення зерна Микола Білохвіст, водії автотранспорту Олексій Овсій, Віталій Харченко, Геннадій Бережок, сторожі Володимир Горулько та Анатолій Пендюра.

Передають свій досвід та й самі навчаються новому: головний інженер Володимир Шумілов, головний механік Сергій Журавель, головний енергетик Михайло Рибалка, завідувач виробничо-технологічною лабораторії Оксана Капустянська та її заступник Олена Бруско, старший майстер Любов Верещака, змінні майстри Олександр Кривко, Юрій Облап, Микола Кобилинський, Геннадій Недзельський.

Усіх, на жаль, не перелічити (список вийде довжелезний), але нинішнє свято – заслуга абсолютно кожного працівника філії.

«Сьогодні наше підприємство продовжує всебічно розвиватися, – зазначає його директор Олександр Гирка. – Ми забезпечуємо високий професійний рівень роботи, яка відповідає сучасним викликам. Подекуди, щоб бути успішними, нам навіть доводиться перевершувати самих себе. Тому «НІБУЛОН» непогано загартовує характер».

Варто відзначити, що за десять років у стінах підприємства навчено 63 молодих спеціалісти та 4 директори, які продовжили свою роботу в інших структурних підрозділах.

З нагоди 10-річчя від дня заснування філії колектив компанії на чолі з генеральним директором Олексієм Вадатурським вітає колег філії «Решетилівська», дякуючи за професіоналізм та вміння тримати лідерський темп роботи!

© 2021 ТОВ СП НІБУЛОН