Цьогоріч турнір став особливо захопливим: підсумки змагань з міні-футболу 2019

Уже втретє миколаївські підрозділи компанії ТОВ СП «НІБУЛОН» поборолися за кубок з міні-футболу. Цього року турнір тривав з 18-го травня до 1-го червня на базі спорткомплексу «Динамо».

Проведення турніру з міні-футболу серед підрозділів ТОВ СП «НІБУЛОН» м. Миколаєва уже стало новою традицією. У третьому турнірі взяли участь 8 команд: «СК» (капітан  Цигульський Павло), «ССЗ» (капітан Черних Олександр), «Фалєєвська» (капітан Гук Максим), «ЦАУ-1» (капітан Славінський Володимир), «ЦАУ-2» (капітан Ушаньов Валерій), «ЗМК» (капітан Монахов Андрій), «СЛАТ» (капітан Лунгу Сергій), «ПТ» (капітан  Архипов Андрій).

Переможцем турніру стала команда «СК», срібні нагороди виборола команда «ССЗ», а бронзові нагороди дісталися «ЦАУ-1».

Уже втретє ініціатором та організатором змагань став Валерій Ушаньов, який сам займається футболом і переконаний, що незалежно від фаху людина повинна розвиватися всебічно. Він радо поділився деталями змагань:

– Підсумовуючи результати турніру, можна сміливо сказати, що цьогоріч він став особливо захопливим відразу з декількох причин. Для команди «СК» це вже друга перемога поспіль, «ССЗ» уперше потрапили до фіналу, а «ЦАУ-1» – у  трійку кращих. Це говорить про те, що рівень підготовки команд щороку тільки зростає, отож цілком імовірно, що хтось із сьогоднішніх призерів стане переможцем наступного турніру. Користуючись нагодою, хотілося би висловити величезну подяку генеральному директору «НІБУЛОНа» Вадатурському Олексію Опанасовичу за підтримку та розвиток здорового способу життя серед працівників компанії. Завдяки його підтримці всі учасники цьогорічних змагань були забезпечені комплектами футбольної форми, спортінвентарем та всім необхідним для організації турніру.

Поділився враженнями і Сергій Калкутін, заступник генерального директора компанії з логістики, який цьогоріч урочисто вручав нагороди переможцям:

– Я справді радий, що в нашій компанії з’явилася ця чудова традиція – проводити щорічний турнір з міні-футболу на кубок «НІБУЛОНа», і ми вже маємо свої рекорди та своїх рекордсменів, що формує нашу, поки що маленьку, спортивну історію. Мене також захоплює й те, що серед нашої нібулонівської родини є стільки обдарованих спортсменів і дуже приємно, що працівники разом з родинами готові присвячувати частину позаробочого часу нашим спільним заходам. Адже протягом усього турніру на трибунах ми бачили вболівальників, які прийшли підтримати своїх чоловіків, татусів, братів та просто друзів.  Хочеться висловити подяку ініціатору за те, що не побоявся взяти на себе відповідальність з організації події, адже такого роду заходи – це не лише про спорт, а й про командний дух і колективну підтримку. Щиро дякую учасникам за включення у процес та яскраву гру.

Також організатор змагань розповів про плани на майбутнє, а саме про зміну формату турнірів: перейти від олімпійської системи до кругової у проведенні змагань. Це дозволить командам зіграти більшу кількість матчів, а значить удосконалити наявні  уміння та навички гри у міні-футбол та отримати більше позитивних емоцій!

Слід зазначити, що вдвічі зросла й кількість вболівальників: підтримати учасників прийшли їхні друзі, рідні та колеги.

Вхід на матчі турніру завжди вільний для всіх охочих. Тож чекатимемо на вашу підтримку наступного року!

© 2020 ТОВ СП НІБУЛОН