Ціни на зерно, комплексні розцінки на послуги та експорт продукції: як пройшов другий мітап «НІБУЛОНу» «Сильніші разом»

27 квітня на філії «Вознесенська» в Миколаївській області відбувся другий мітап «Сильніші разом».

Серія зустрічей, що у квітні започаткував «НІБУЛОН», була ініційована Валерієм Реуцоєм, директором по роботі елеваторів. Валерій присвятив роботі в компанії понад 20 років, досконало знайомий з усіма внутрішніми механізмами, тісно співпрацював з нашими контрагентами, тому не з чужих слів знає про те, що хвилює українських аграріїв. Заступивши в лютому на нову посаду, Валерій відповідає за широке коло питань, серед яких – вектор розвитку напряму зі зберігання зерна, якість та умови зберігання збіжжя, вихід компанії в нові регіони. Для досягнення стратегічних цілей Валерій має намір активно комунікувати й особисто спілкуватись із фермерами, щоб розуміти ситуацію в кожному регіоні й на основі отриманого зворотного зв’язку пропонувати аграріям найкращі умови партнерства.

«Упевнений, що в результаті таких особистих зустрічей з аграріями ми зможемо чітко окреслити шляхи розвитку нашої подальшої співпраці. Наразі «НІБУЛОН» вивчає ринок і розглядає варіант комплексних розцінок на надання послуг. Ми хочемо запровадити індивідуальний підхід до кожного поклажодавця, будемо пропонувати цікаві умови й тарифи, які будуть залежати від об’єму та виду продукції, щоб наше партнерство було плідним і взаємовигідним для обох сторін», – зазначив Валерій Реуцой.

На початку зустрічі Юлія Мурачова, начальник комерційного відділу «НІБУЛОН», на конкретних прикладах продемонструвала, як війна вплинула на обсяги експорту та логістичні витрати «НІБУЛОНу», представила стратегію реагування компанії на виклики воєнного часу і плани подальшого розвитку «НІБУЛОНу», зокрема поділилась результатами роботи нового перевантажувального термінала в Ізмаїлі. Разом з учасниками зустрічі Юлія також обговорила динаміку цін на пшеницю, кукурудзу та сою і світове виробництво.

Олександра Кузнєцова, начальник операційного сектору відділу закупок, представила увазі присутніх майбутні нововведення в роботі з контрагентами, зокрема розказала про впровадження електронного документообігу «Арі Птах» та створення мобільного застосунку – кабінету фермера. Цю новину аграрії зустріли надзвичайно схвально, адже це суттєво спростить і прискорить підписання договорів та супровідних документів для обох сторін.

Друга частина мітапу була присвячена обговоренню найгостріших для аграріїв питань, а саме: ціни на збіжжя, можливості експорту та шляхи реалізації продукції через річкові та морські порти, робота зернових коридорів, цьогорічна посівна та збиральна кампанія.

На зустріч завітали приватні підприємці Миколаївщини, представники фермерських господарств, приватних сільськогосподарських підприємств, державних підприємств, сільськогосподарських пайових товариств.

Валерій Реуцой, директор по роботі елеваторів:

«У цілому зустріч пройшла в дуже конструктивному ключі. У ході діалогу разом із нашими давніми та потенційними партнерами ми обговорили ряд поточних проблем, на які будемо швидко реагувати.

Для нас важливий відвертий, чесний діалог. Ми хочемо знати, що хвилює наших партнерів, чого вони від нас очікують, що їх влаштовує у співпраці з «НІБУЛОНом», а які механізми нам потрібно вдосконалити. Я глибоко переконаний, що в ході таких зустрічей разом з аграріями ми знайдемо конструктивне вирішення всіх поточних питань.

Наступні зустрічі відбудуться у травні на філіях «Бессарабська», «Скороходівська», «Глобинська», «Мар'янівська» та «Тернівська». Тож запрошую усіх небайдужих приєднатися!»

Василь Кем, ТОВ «Веселинівська МТС»:

«Працюю досить довгий час з «НІБУЛОНом». Був знайомий з Олексієм Опанасовичем, з яким разом ми починали працювати. Раніше щороку ми відвантажували на філію «Прибужанівська» до 4 тис. тонн зерна, плануємо й надалі працювати з «НІБУЛОНом», разом долати всі труднощі. Бажаю компанії активного розвитку!»

Усі права захищені © 2023 ТОВ СП «НІБУЛОН»

ТОВ СП «НІБУЛОН» володіє авторськими правами на матеріали (тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, скріншоти, скан-копії, відео, аудіо тощо), які розміщені на вебсторінках його вебсайту (nibulon.com), якщо не зазначено інше.
Під час використання матеріалів, розміщених на вебсторінках вебсайту ТОВ СП «НІБУЛОН» (nibulon.com), обов`язковим є зазначення прямого відкритого для пошукових систем гіперпосилання безпосередньо на nibulon.com. Посилання має бути розміщене незалежно від повного чи часткового використання матеріалів.