Цікаво й надзвичайно корисно: учні Миколаївської ЗОШ №34 познайомилися з «НІБУЛОНівською» суднобудівною верф’ю

Днями суднобудівно-судноремонтний завод «НІБУЛОН» відвідали учні Миколаївської ЗОШ №34.

Провів екскурсію для молоді Олексій Зимовцов, начальник дільниці металообробки.

Спочатку гостям розповіли про історію створення підприємства, особливості його роботи та показали фотографії заводу, зроблені у 2012 році, до того як «НІБУЛОН» приступив до його реконструкції та модернізації.

Гості зізнаються, що вражає все: сучасні будівлі виробничих потужностей заводу, величезні крани, суднові деталі та секції, охайна й озеленена територія, велопарковка для працівників та ін. А також розповіли (порівнявши вигляд заводу в минулому та сьогодні), що дуже важко повірити в те, що буквально сім років тому на місці сучасного суднобудівного підприємства була така занедбана територія.

Ближче познайомилися учні з металообробною дільницею та дільницею очищення та ґрунтування металу з лінією консервації металу Rösler, де спеціалісти проводять підготовчі роботи з металом, з роботою збірно-секційного цеха, де суднобудівники займаються збиранням секцій майбутніх суден, а також побачили процес виготовлення деталей у механо-слюсарній дільниці.

Упритул підійшли гості й до буксирів компанії, які розташувалися на стапельному майданчику заводу для планового обслуговування. Їхні розміри здивували школярів, адже так близько, зізнаються діти, вони суден ще не бачили.

Байдужих після закінчення екскурсії не лишилося. Когось найбільше вразили масштаби підприємства та кількість цехів, комусь запам’ятався процес збирання майбутнього судна, а хтось уподобав величезне суднобудівне обладнання. Але в одному діти одностайні – знайомство з суднобудівно-судноремонтним заводом «НІБУЛОН» запам’ятається їм надовго.

- Екскурсія цікава й надзвичайно корисна! Ми щиро дякуємо компанії «НІБУЛОН», що організовуєте такі зустрічі. Сьогодні для восьмикласників це гарна можливість зрозуміти, що в нашому місті вони зможуть знайти для себе гарне місце роботи в майбутньому з справді комфортними умовами праці та гідною заробітною платою. Тепер уже вони мають над чим подумати, а ми будемо у цьому їм допомагати. Адже важливо, щоб молодь залишалася у Миколаєві й розвивала економіку нашого міста, – ділиться враженнями та підсумовує Наталія Анатоліївна Таніна, заступник директора з виховної роботи Миколаївської ЗОШ №34.

© 2020 ТОВ СП НІБУЛОН