Чигирин рекордний

Нещодавно в компанії «НІБУЛОН» було підведено підсумки аграрного сезону 2015 року. За його результатами хліборобами чигиринської філії було досягнуто низку особистих рекордів, які також стали і загальнонібулонівськими досягненнями.

Черкаський край славиться родючими землями, аграріями та сільськогосподарськими підприємствами. У 2007 році до числа нібулонівських виробничих філій, розташованих у Черкащині, приєдналася молода філія «Чигирин».

Коли філія створювалася, колективу дісталися зарослі бур’яном (подекуди вище трактора) землі. Відтак починати було з чого. Але колектив не побоявся труднощів, встиг навести лад до першого посіву озимих. З тих пір філія «Чигирин» регулярно демонструє одні з найкращих показників як в районі, так і серед філій компанії.

Нещодавно в компанії «НІБУЛОН» було підведено підсумки аграрного сезону 2015 року. За його результатами хліборобами чигиринської філії було досягнуто низку особистих рекордів, які також стали і загальнонібулонівськими досягненнями.

Перш за все, чигиринцями було продемонстровано максимальні показники продуктивності кукурудзи за минулий сезон. Врожайність та валовий збір культури склали відповідно 86,5 ц/га та 28,6 тис. тонн.

У сезоні 2015 року було оброблено 54 поля із цією культурою-рекордсменом загальною площею 3,3 тис. га, що дорівнює площі 4 444 середніх футбольних полів!

Що стосується інших культур, то соняшник збирався на 16 полях площею 1,3 тис. га, а соя – на 8 полях площею 428 га.

Загалом валовий збір пізніх культур нинішнього сезону у філії склав рекордні 35,5 тис. тонн.

Для досягнення такого успіху на полях філії «Чигирин» були задіяні 9 зернозбиральних комбайнів «Case 2388» та «John Deere S660», 2 важкі трактори «Case МХ-310», 11 сівалок, 6 культиваторів, 4 обприскувачі та ін.

У найгарячіші дні кількість людей, задіяних на виробництві, доходила до 200 чоловік!

Лідерським екіпажом за підсумки 2015 року стали Микола Васіцький та Іван Перепилиця. Удвох вони намолотили: 4,2 тис. тонн кукурудзи на 465 га, 938 тонн соняшнику на 411 га, майже 1,2 тис. тонн озимої пшениці на 294 га.

Усі роботи в сезоні здійснювались відповідно до класичної схеми аграрного виробництва, якої дотримуються в компанії: сівба – культивація – внесення мінеральних добрив – обприскування – міжрядний обробіток – жнива.

Тож за результатом цього року філія «Чигирин» також стала абсолютним лідером аграрного сезону-2015, забезпечивши рекордний валовий збір ранніх та пізніх зернових в обсязі 47,9 тис. тонн. При цьому середній вихід всієї сільськогосподарської продукції з одного гектара в сезоні склав 48,1 ц/га.

У символічному рейтингу успішності філій за зональним розміщенням підрозділ також здобув абсолютну перемогу у зоні Центрального Лісостепу.

По завершенні гарячої аграрної пори чигиринці не сидять склавши руки. Наразі триває підготовка до майбутнього сезону. Так, на площі понад 2 тис. га під врожай соняшнику та кукурудзи вже внесено нітроамофоску. Також наразі триває підготовка ґрунту на зяб під всю групу пізніх культур.

Усі права захищені © 2023 ТОВ СП «НІБУЛОН»

ТОВ СП «НІБУЛОН» володіє авторськими правами на матеріали (тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, скріншоти, скан-копії, відео, аудіо тощо), які розміщені на вебсторінках його вебсайту (nibulon.com), якщо не зазначено інше.
Під час використання матеріалів, розміщених на вебсторінках вебсайту ТОВ СП «НІБУЛОН» (nibulon.com), обов`язковим є зазначення прямого відкритого для пошукових систем гіперпосилання безпосередньо на nibulon.com. Посилання має бути розміщене незалежно від повного чи часткового використання матеріалів.