«Це підприємство робить історію України», – Міністр Олексій Павленко відвідав «НІБУЛОН»

06 липня 2015 року підприємства компанії «НІБУЛОН» відвідав Міністр аграрної політики та продовольства України Олексій Павленко.

У рамках його візиту відбулось ознайомлення з роботою перевантажувального термінала компанії та виробничою програмою суднобудівно-судноремонтного заводу «НІБУЛОН».

Міністр оглянув унікальний вантажний флот компанії «НІБУЛОН» та особисто піднявся на несамохідне судно компанії «NBL-006» та буксири «NIBULON-4» та «Переяславський». Урочиста церемонія закладки останнього відбулася у серпні 2014 року під головуванням Президента України Петра Порошенка. Наразі на заводі компанії йде будівництво несамохідних суден проекту NBL-91, призначених для експлуатації на мілководних ріках, зокрема Південному Бузі. Також фахівці заводу приступили до будівництва абсолютно нового суднобудівного замовлення – понтона проекту С14938 (заводський номер 10006). Останній буде використовуватися для встановлення пересувного перевантажувального крана, продуктивністю 5 тис. тонн на добу, для виконання навантажувально-розвантажувальних операцій на рейді та на перевантажувальному терміналі.

«Це одне з найкращих підприємств України, компанія з українським капіталом, а також з українським менеджментом, що також фокусується на повному циклі аграрного виробництва, починаючи від забезпечення серйозної врожайності та гідної організації праці, до серйозних інвестицій в розвиток річкової логістики та суднобудування. Як ми бачимо, будівництво йде якісно, згідно з найкращими світовими стандартами. Це підприємство робить історію України.

В Україні зараз частка річкової логістики складає 2 %, у Франції – 25%, по Міссісіпі – 55%. Потенціал дуже великий», – підкреслив Олексій Павленко.

«Ми пишаємось компанією «НІБУЛОН» як зерноторговим, аграрним, суднобудівним підприємством. На жаль суднобудування сьогодні у Миколаєві підіймає тільки одне підприємство – це «НІБУЛОН». Я впевнений, що сьогодні і виконавча влада, і законодавча буде йти назустріч, щоб суднобудування розвивалося в Україні», – зазначив голова Миколаївської обласної державної адміністрації Вадим Меріков.

Вражаючою Міністр Олексій Павленко визнав і організацію роботи на перевантажувальному терміналі компанії: «Підходи, що тут застосовують до контролю за якістю, логістикою, автоматизацією та організацією роботи, зменшують ризики, пов’язані з можливими махінаціями, та підвищують контроль за якістю. Коли корабель приходить у порт з тією якістю зерна, що вказана у документах – це, з одного боку, зменшує проблеми експортерів, а з іншого – підіймає нашу репутацію в інших країнах. А застосування принципу «єдиного вікна», коли всі (митна, ветеринарна, прикордонна, санітарна та інші служби) працюють тут на місці і вчасно реагують, зменшує корупційну ланку та бюрократичні перешкоди під час оформлення необхідних документів. Буквально все тут відбувається дуже швидко.

Тому це підприємство може бути прикладом організації роботи і в нього є чому навчитися, вже не кажучи про забезпечення робочими місцями та бюджетні вливання, які робить дане підприємство в державний та місцевий бюджети».

Генеральний директор компанії «НІБУЛОН», Герой України Олексій Вадатурский подякував Міністру аграрної політики та продовольства України та керівництву області за увагу до питань, які стосуються розвитку і діяльності компанії.

Так, за запрошенням Міністра, 13 липня 2015 року Олексій Вадатурський візьме участь у першому Американсько-українському бізнес-форумі у Вашингтоні, щоб презентувати інвестиційний проект компанії з розвитку логістики, будівництва елеваторів та флоту.

«Компанія «НІБУЛОН» інвестувала понад 1,6 млрд дол. США в аграрний сектор економіки України, у т.ч. і суднобудування. Сьогодні ми створили 500 робочих місць на суднобудівно-судноремонтному заводі «НІБУЛОН». Наша компанія у навігаційному сезоні 2015 року вже транспортувала Дніпром близько 1,5 млн тонн сільгосппродукції. Завдання на 2015-16 маркетинговий рік – довести до 3 млн тонн, а протягом трьох років – до 5 млн тонн Дніпром, Південним Бугом, Десною та іншим річками України. Ми плануємо у найближчі роки збудувати ще 8 річкових підприємств і таким чином довести обсяг елеваторних ємностей до 2,5 млн тонн. Це будуть найсучасніші елеваторні комплекси в Україні. З 01 серпня компанія розпочне днопоглиблювальні роботи по Південному Бугу для того, щоб вже в серпні наші нові несамохідні судна та буксир перевозили зерно до Миколаєва не автомобільними шляхами, а річкою Південний Буг».

© 2020 ТОВ СП НІБУЛОН