Будівництво нового потужного річкового перевантажувального термінала не збавляє обертів

Перший перевантажувальний термінал компанії з відвантаження зернових, зернобобових та олійних культур на річковий транспорт філії «Зеленодольська» у с. Мар'янське Апостолівського району Дніпропетровської області розпочне свою роботу вже в червні.

«НІБУЛОН» продовжує реалізовувати свою інвестиційну програму, дотримуючись усіх заходів для запобігання поширенню коронавірусної інфекції COVID-19 між працівниками компанії. У непростий час ми організували свою діяльність з дотриманням усіх вимог карантину,  зберегли колектив і працюємо в штатному режимі, розвиваючи українську економіку. Ми пишаємось нашими партнерами – будівельними компаніями, які працюють на цьому майданчику, і вдячні їхнім керівникам за соціальну відповідальність та рішучість у впровадженні всіх необхідних заходів для захисту здоров’я будівельників.

Завдяки відповідальному підходу та якісному виконанню всіх робіт будівництво філії «Зеленодольська» йде за графіком. Вже наступного тижня спеціалісти ТОВ «Меттрансервіс» (директор Гук Михайло Васильович) планують завершити монтаж металоконструкцій робочої вежі перевантажувального термінала. На сьогоднішній день висота каркаса становить 38,4 м (із 48 м). У робочій вежі вже змонтовано: бункерні ваги (PRECIA S.A., Франція), сито повітряний сепаратор та три скальператори (Bühler GmbH, Німеччина). Триває монтаж чотирьох основних норій та самопливного обладнання, а також шести ланцюгових та трьох стрічкових конвеєрів (Cimbria Unigrain A/S, Данія). 

На будівельному майданчику ТОВ «Монтажспецконструкція» (директор Вадим Олександрович Береза) завершило роботи з формування конструкцій повітряних галерей над зерносховищами (ємністю по 5,5 тис. т) та двох сушарок (Mathews Company, США). Завершується обшивка металом першої сушарки, і вже наступного тижня відбудеться поставка газового обладнання ТОВ «Інженерний центр «Промгазаппарат» (директор Подгорецький Єгор Володимирович). Завершено зведення бункерів відходів. Триває монтаж транспортного обладнання – 12 ланцюгових конвеєрів (Cimbria Unigrain A/S, Данія), а також силових кабелів кабельної естакади. На повітряній галереї від складу 1 до складу 9 змонтовано і підключено 22 світильники. 

Як повідомлялось раніше, на філії вже змонтовані шість зерносховищ (AGI EMEA S.R.L., Італія). Вже наступного тижня розпочнеться монтаж решти десяти.

Постійними партнерами компанії ТОВ ВКФ «БУЛАТ» (директор Валентин Романович Яворський) змонтовано і введено в експлуатацію автомобільні ваги. Триває монтаж обладнання в трансформаторній підстанції. 

Спеціалістами ТОВ «ЦКС-СТАЛЬ» (власник Віктор Миколайович Панасюк) завершено монтаж металоконструкцій і обшивку металопрофілем автомобілерозвантажувача на три автомобілі. Ведеться монтаж останнього обладнання для розвантажування автомобілів. Після завершення улаштування вже наступного тижня заплановане проведення пусконалагоджувальних робіт.

Миколаївська компанія «БК Інтербуд» (директор Мазур Михайло Олегович) вже завершила загальнобудівельні роботи в їдальні і на разі проводить оздоблювальні роботи. Завершуються роботи і в адміністративно-лабораторному корпусі. Розпочато проведення покрівельних робіт і оздоблення механічної майстерні.  

Триває і будівництво вантажного причалу майбутнього термінала довжиною 150 м. На разі  ТОВ «Тукуруй» (директор Анатолій Васильович Коршманюк) працює над формуванням міцного фундаменту причальної стінки.  

На 60% виконано укладання бетонного покриття та благоустрій території. Триває прокладання внутрішніх мереж водозабезпечення та каналізації, кабельних мереж до основних об'єктів будівництва та газопроводу, а також встановлення і підключення освітлювальних опор. 

Також будівельники розпочали ремонт під'їзної дороги – укладку надійних залізобетонних дорожніх плит (388 шт.), які здатні витримати значні навантаження та стійкі до змін клімату. 

Перевантажувальний термінал філії «Зеленодольська» стане найсучаснішим технологічним об’єктом у регіоні й забезпечить робочими місцями близько 120 людей. Завдяки роботі підприємства місцеві аграрії матимуть змогу скоротити витрати на транспортування вирощеної продукції, громада отримає стабільні фінансові надходження за рахунок сплачених податків, а також соціально відповідального інвестора, який завжди підтримає громаду у питаннях її розвитку.

Усі права захищені © 2022 ТОВ СП «НІБУЛОН»

ТОВ СП «НІБУЛОН» володіє авторськими правами на матеріали (тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, скріншоти, скан-копії, відео, аудіо тощо), які розміщені на вебсторінках його вебсайту (nibulon.com), якщо не зазначено інше.
Під час використання матеріалів, розміщених на вебсторінках вебсайту ТОВ СП «НІБУЛОН» (nibulon.com), обов`язковим є зазначення прямого відкритого для пошукових систем гіперпосилання безпосередньо на nibulon.com. Посилання має бути розміщене незалежно від повного чи часткового використання матеріалів.