Безпека – перш за все!

З початком навігації-2020 компанія «НІБУЛОН» продовжує проводити заходи для забезпечення безпеки судноплавства на р. Дніпро.

В рамках цієї кампанії фахівці суднобудівно-судноремонтного заводу «НІБУЛОН» виготовили 30 комплектів засобів навігаційної обстановки (ЗНО) – льодові буї-сигари типу Н-2 з комплектами забезпечення («мертві» якорі, ланцюги та вертлюги). Вони будуть встановлені на водних підходах та акваторіях причалів філій компанії, що розташовані на Дніпрі, – «Кам’янка-Дніпровська», «Тернівська», «Вітове», «Градизьк» та на новому перевантажувальному терміналі на Дніпропетровщині, який буде збудовано вже в червні цього року. 

– Встановлення саме всесезонних сигароподібних льодових буїв є найкращим способом забезпечення безпеки судноплавства незалежно від пори року. На відміну від звичайних ЗНО, які щорічно встановлюються та знімаються на внутрішніх водних шляхах, що не дає змогу виконувати цілодобове судноплавство в період між зняттям та встановленням, буї-сигари можуть цілорічно надійно стояти на своїх місцях та слугувати для відображення водних підходів до акваторій причалів наших філій, – розповідає Дмитро Майстренко, провідний фахівець з безпеки судноплавства компанії «НІБУЛОН».

До місця призначення обладнання буде доставлене річковим шляхом. Воно завантажене на несамохідне судно і вже сьогодні відправиться у рейс.

– Проблемою відновлення річкового судноплавства і забезпечення його безпеки наша компанія самостійно займається вже не один рік. Так, три останні роки тому ми самостійно встановили 112 буїв. Цього року ми самостійно виготовили 30 комплектів льодових буїв, собівартість яких становить 1, 6 млн грн. Дехто говорить, що без прийняття відповідного закону відновити судноплавство неможливо, але в нашій країні чиновники Міністерства інфраструктури просто шукають привід, щоб виправдати свою бездіяльність та невміння організувати свою ж роботу. Ми ж на власному прикладі доводимо: якщо є бажання і вміння організувати – все працює, а інше – це лише відмовки, – додав заступник генерального директора з безпеки судноплавства Андрій Волік. 

 «НІБУЛОН» – унікальний випадок, коли аграрна компанія самотужки успішно відроджує річкове судноплавство та суднобудування в країні. Окрім перевезення сільськогосподарської продукції, ми займаємося транспортуванням річками й інших вантажів, й з кожним роком тільки збільшуючи їх номенклатуру. Це і залізобетонні плити, пісок, палі, металвугілляхерсонські кавуни та дині та ін., а відтепер й засоби навігаційної обстановки. Безпека – перш за все!

Усі права захищені © 2023 ТОВ СП «НІБУЛОН»

ТОВ СП «НІБУЛОН» володіє авторськими правами на матеріали (тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, скріншоти, скан-копії, відео, аудіо тощо), які розміщені на вебсторінках його вебсайту (nibulon.com), якщо не зазначено інше.
Під час використання матеріалів, розміщених на вебсторінках вебсайту ТОВ СП «НІБУЛОН» (nibulon.com), обов`язковим є зазначення прямого відкритого для пошукових систем гіперпосилання безпосередньо на nibulon.com. Посилання має бути розміщене незалежно від повного чи часткового використання матеріалів.