Банк Восток реструктурував кредит «НІБУЛОНу»

Банк Восток реструктурував кредит «НІБУЛОНу», пролонгувавши його терміном на 8 років з пільговою відсотковою ставкою та відстрочкою за терміном погашення основного боргу.

Не секрет, що у зв’язку з повномасштабним вторгненням рф «НІБУЛОН» зазнав суттєвих збитків і зараз компанія працює на третину своїх потужностей.

Незважаючи на всі труднощі, «НІБУЛОН» продовжує працювати в інтересах галузі, України та продовольчої безпеки світу. І не в останню чергу – завдяки підтримці наших партнерів.

Вдячні Банку Восток, що в такі непрості часи пішов назустріч і простягнув руку допомоги! Упевнені, що разом ми вистоїмо і переможемо!

Усі права захищені © 2023 ТОВ СП «НІБУЛОН»

ТОВ СП «НІБУЛОН» володіє авторськими правами на матеріали (тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, скріншоти, скан-копії, відео, аудіо тощо), які розміщені на вебсторінках його вебсайту (nibulon.com), якщо не зазначено інше.
Під час використання матеріалів, розміщених на вебсторінках вебсайту ТОВ СП «НІБУЛОН» (nibulon.com), обов`язковим є зазначення прямого відкритого для пошукових систем гіперпосилання безпосередньо на nibulon.com. Посилання має бути розміщене незалежно від повного чи часткового використання матеріалів.