Автоматизували процес агровиробництва за допомогою системи Cropio

У травні 2023 року «НІБУЛОН» розпочав масштабну реформу агровиробництва, спрямовану на підвищення ефективності роботи напряму. Її вагомою складовою є систематизація та автоматизація ключових процесів.

Сьогодні звітуємо про успішне впровадження системи Cropio – шанованого багатьма аграріями програмного рішення для управління сільськогосподарськими процесами. Як відомо, ця система здійснює супутниковий моніторинг, завдяки чому допомагає контролювати стан посівів у режимі реального часу, прогнозувати та планувати сільськогосподарські операції, формувати прогноз урожайності.

Зараз функціонал Cropio використовується для планування структури посівів та контролю технологічних операцій, але до кінця року компанія має реалізувати потенціал рішення повною мірою, що сприятиме підвищенню продуктивності та зниженню витрат підрозділу.

Так, у систему Cropio вже успішно внесено всі межі полів, а також детальну інформацію про сівозміну, реалізовано процес моніторингу руху техніки, а з 1 липня розпочалася диспетчеризація завдань для техніки. Відтепер процес розподілення завдань техніки по кластерах централізовано, що забезпечує більш системний та контрольований підхід, дозволяє уникнути несанкціонованого використання техніки та оптимізувати процеси на полі.

Крім того, для поліпшення контролю над культурами аграрії «НІБУЛОНу» впровадили система скаутингу. Вона дозволяє агрономам моніторити стан культур на полях, спираючись на звичайні та супутникові знімки високої роздільноі здатності Planet Labs, а також контролювати якість збирання врожаю. Зроблені агрономами знімки автоматично додаються в систему та спільний телеграм-канал, що дозволяє забезпечити системний нагляд та перевірку стану полів і культур у режимі реального часу. Цей інноваційний підхід допомагає агрономам ефективніше контролювати стан рослин та ухвалювати вчасні рішення для формування кращого врожаю.

У планах напряму додати деталізовані межі полів із точністю до 2 см, що сприятиме більш ефективному контролю, а також впровадити функціонал руху товарно-матеріальних цінностей у полі через додаток Cropio для спрощення процесу обліку та звітності.

Новини з теми

«НІБУЛОН» придбав 13 сівалок від HORSCH

«НІБУЛОН» придбав 13 сівалок від HORSCH

ЗМІ про «НІБУЛОН»

"НИБУЛОН" приходит на помощь медицине

Усі права захищені © 2023 ТОВ СП «НІБУЛОН»

ТОВ СП «НІБУЛОН» володіє авторськими правами на матеріали (тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, скріншоти, скан-копії, відео, аудіо тощо), які розміщені на вебсторінках його вебсайту (nibulon.com), якщо не зазначено інше.
Під час використання матеріалів, розміщених на вебсторінках вебсайту ТОВ СП «НІБУЛОН» (nibulon.com), обов`язковим є зазначення прямого відкритого для пошукових систем гіперпосилання безпосередньо на nibulon.com. Посилання має бути розміщене незалежно від повного чи часткового використання матеріалів.