АТ «Ощадбанк» та «НІБУЛОН» підписали угоди щодо реструктуризації кредитного портфелю компанії

АТ «Ощадбанк» та ТОВ СП «НІБУЛОН» підписали 6-річні угоди щодо реструктуризації кредитного портфелю компанії. Угоди передбачають реструктуризацію кредитних лімітів, що компанія отримала в Ощадбанку для поповнення обігових коштів.

«НІБУЛОН» є нашим клієнтом вже понад 6 років не тільки в кредитуванні, але й по інших банківських послугах. На початку повномасштабної війни ми підтримали наших партнерів і профінансували «НІБУЛОН» на 240 млн грн, зокрема – для проведення весняної посівної кампанії. Ми цінуємо великий внесок, що компанія робить у забезпечення продовольчої безпеки країни, і мужність керівництва і колективу компанії у її відновленні після руйнувань, заподіяних російською воєнною агресією. Але спільне долання криз лише посилює партнерство», – наголосив під час підписання Юрій Каціон, заступник голови правління Ощадбанку, відповідальний за корпоративний бізнес.

«Ми надзвичайно високо цінуємо підтримку державного АТ «Ощадбанк», який одним із перших підтримав компанію під час війни. Рішення про реструктуризацію фінансових зобов’язань «НІБУЛОНу» – це вияв партнерства, спрямованого на захист економічних інтересів України, адже саме державні банки мають допомогти українському бізнесу відновити економіку. АТ «Ощадбанк» послідовно втілює програми інвестування, що у випадку «НІБУЛОНу» дає компанії змогу продовжувати операційну діяльність, поєднуючи українських агровиробників із глобальним ринком, та годувати світ. Дякуємо за довіру та державницьку позицію!» – заявив Андрій Вадатурський, генеральний директор ТОВ СП «НІБУЛОН».

Усі права захищені © 2023 ТОВ СП «НІБУЛОН»

ТОВ СП «НІБУЛОН» володіє авторськими правами на матеріали (тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, скріншоти, скан-копії, відео, аудіо тощо), які розміщені на вебсторінках його вебсайту (nibulon.com), якщо не зазначено інше.
Під час використання матеріалів, розміщених на вебсторінках вебсайту ТОВ СП «НІБУЛОН» (nibulon.com), обов`язковим є зазначення прямого відкритого для пошукових систем гіперпосилання безпосередньо на nibulon.com. Посилання має бути розміщене незалежно від повного чи часткового використання матеріалів.