- Інформаційний відділ
- 27 грудня 2022
Колектив компанії «НІБУЛОН» підвів підсумки року
- Інформаційний відділ
- 13 грудня 2022
Дані за листопад показують відновлення місячної частки експорту компанії «НІБУЛОН», незважаючи на різке падіння загального експорту
- Южная Правда
- М. Островская
- 04 березня 2021
Золотой стандарт "НИБУЛОНа" в реанимации медицины
- Рідне Прибужжя
- В. Гонорацька
- 04 березня 2021
«НІБУЛОН» ПРОДОВЖУЄ БОРОТЬБУ З ПАНДЕМІЄЮ: ВЖЕ ТРЕТЯ МИКОЛАЇВСЬКА ЛІКАРНЯ ГОТОВА ЛІКУВАТИ ХВОРИХ НА КОРОНАВІРУС!
- Інформаційний відділ
- 16 листопада 2022
Андрій Вадатурський закликає до удосконалення Чорноморської зернової угоди
16 листопада 2022 року генеральний директор компанії «НІБУЛОН» Андрій Вадатурський закликав до удосконалення Чорноморської зернової ініціативи напередодні її продовження, яке має відбутися 19 листопада.
«Російська війна дуже негативно вплинула на сільськогосподарський сектор України та поставила під загрозу глобальну продовольчу безпеку. Чорноморська зернова угода забезпечила життєво необхідний вихід для українського сільськогосподарського експорту. Це дозволило Україні відвантажити понад 10,5 мільйонів тон зерна і знизити ціни на продовольство для споживачів в усьому світі. Це також допомогло українським фермерам зберегти виробництво у надзвичайно складних умовах. Як важливий трейдер та експортер сільськогосподарської продукції, компанія «НІБУЛОН» зацікавлена у продовженні цієї тимчасової угоди, але ми також хочемо, щоб умови такої угоди були значно покращені.
По-перше, угода має включати залучення портів Миколаєва, які є одними з найбільших в Україні і які до війни перевозили 35 % українського продовольчого експорту. За відсутності доступу до цих портів експортери змушені використовувати альтернативні автомобільні та річкові маршрути, які є набагато повільнішими, а в деяких випадках і в 10-40 разів дорожчими.
По-друге, тимчасовий зерновий коридор має бути набагато прозорішим, щоб він працював більш ефективно і чесно. Наприклад, цифрова система обслуговування черги може зіграти важливу роль в оптимізації процесу. Технологія є легкодоступною, а її встановлення – дешевим.
По-третє, наявні обов’язкові перевірки вантажів, роблять цей коридор невиправдано неефективним. Докази свідчать про те, що Росія навмисно гальмує процес, щоб обмежити обсяги українського експорту. Угода повинна вирішити цю проблему шляхом зменшення кількості і характеру необхідних перевірок та виділення більшої кількості персоналу, який може їх проводити.
Всесвітня продовольча програма ООН підрахувала, що цього року війна може збільшити кількість людей, що знаходяться в зоні ризику гострого голоду, до 47 мільйонів і країни Африки південніше Сахари знаходяться в зоні найбільшого ризику. Важливо, щоб зерновий коридор функціонував набагато ефективніше, щоб українськи аграрії могли збільшити поставки на світові ринки та запобігти такій катастрофі».
Новини з теми
- Інформаційний відділ
- 12 січня 2023
Андрій Вадатурський для видання World Grain Magazine: «Нова ера для компанії «НІБУЛОН»
- Інформаційний відділ
- 27 грудня 2022
Колектив компанії «НІБУЛОН» підвів підсумки року
ЗМІ про «НІБУЛОН»
- Южная Правда
- М. Островская
- 04 березня 2021