Андрій Вадатурський: «НІБУЛОНУ» сьогодні 31 рік, і ми незламно продовжуємо працювати на благо України»

У 31-й день народження компанії «НІБУЛОН» генеральний директор Андрій Вадатурський зробив наступне звернення:

Шановні співробітники, партнери, клієнти та друзі!

Те, що починалося як невелика компанія в Миколаєві, перетворилося на всесвітньо відому сільськогосподарську та логістичну компанію та опору економіки України. Ми стали одним із найбільших роботодавців і платників податків та інвестували понад 2,3 мільярда доларів США в модернізацію інфраструктури експорту зерна України.

«НІБУЛОН» працює в 14 регіонах України та співпрацює з понад 4,300 фермерськими господарствами. Ми створили та підтримуємо судноплавний флот світового класу з понад 80 суднами, розроблених та керованих українцями і побудованих з української сталі. Ми єдиний експортер зерна, який має власний суднобудівний завод.

Протягом 31 року ми впроваджували інновації, щоб забезпечити максимальну ефективність наших операцій і найбільшу цінність для клієнтів, яких ми обслуговуємо.

«НІБУЛОН» очолив розвиток річок Дніпра та Південного Бугу як ключових транспортних водних шляхів, значно покращивши доступ України до світових ринків.

На миколаївському перевантажувальному терміналі «НІБУЛОН» впровадив передові підходи до систем зберігання та транспортування зерна, збільшивши пропускну спроможність термінала втричі.

За 31 рік ми експортували українську сільськогосподарську продукцію до 75 країн. У рамках партнерства зі Всесвітньою продовольчою програмою ООН компанія «НІБУЛОН» допомагала подолати голод у найбільш постраждалих країнах світу та продовжує робити свій внесок у цю важливу глобальну ініціативу.

З моменту заснування «НІБУЛОН» пережив декілька періодів зовнішніх криз і потрясінь. Кожного разу ми ставали сильнішою та стійкішою компанією.

Цього року компанія «НІБУЛОН» і особисто кожен з наших співробітників, партнерів і клієнтів стикаються з безпрецедентними викликами війни. Незважаючи на особисті втрати, страх і труднощі, ми демонстрували і продовжуємо демонструвати колективну рішучість вижити та забезпечити краще майбутнє для всіх нас у незалежній успішній Україні.

Протягом останніх дев’яти місяців «НІБУЛОН» продовжував впроваджувати інновації та адаптуватися до нових операційних реалій. Ми перенаправили експорт наземним і залізничним транспортом й інвестували в будівництво стратегічно важливого термінала в Ізмаїлі на Дунаї. Це забезпечить нашу здатність експортувати незалежно від Чорноморської зернової ініціативи.

Незважаючи на перебої в нашій роботі, «НІБУЛОН» зберіг зарплати працівникам і розрахувався з усіма фермерами, які постачають нам продукцію.

Ми також розпочали масштабний перегляд наших структур управління, щоб підвищити нашу ефективність і гнучкість.

Усе це було б неможливо без надзвичайної відданості співробітників «НІБУЛОНа». Я глибоко вдячний усім їм за наполегливу працю та особисту стійкість, які підтримували та надихали у ці надзвичайно складні часи.

Я також вдячний усім нашим партнерам і клієнтам за їхню відданість й підтримку.

Звичайно, попереду ще будуть виклики, але я впевнений, що ми вистоїмо та подолаємо їх, станемо сильнішими та витривалішими. «НІБУЛОН» і надалі залишатиметься процвітаючою компанією, яка сприятиме післявоєнному відновленню України та забезпеченню світової продовольчої безпеки.


З найкращими побажаннями в цю річницю

Андрій Вадатурський,

Генеральний директор компанії «НІБУЛОН»

Усі права захищені © 2023 ТОВ СП «НІБУЛОН»

ТОВ СП «НІБУЛОН» володіє авторськими правами на матеріали (тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, скріншоти, скан-копії, відео, аудіо тощо), які розміщені на вебсторінках його вебсайту (nibulon.com), якщо не зазначено інше.
Під час використання матеріалів, розміщених на вебсторінках вебсайту ТОВ СП «НІБУЛОН» (nibulon.com), обов`язковим є зазначення прямого відкритого для пошукових систем гіперпосилання безпосередньо на nibulon.com. Посилання має бути розміщене незалежно від повного чи часткового використання матеріалів.