Андрій Вадатурський наголосив на необхідності інвестицій у приватний сектор

Німецькі фінансові установи та уряд наголошують на необхідності підтримки українського бізнесу. Медіаплатформа Devex (провідна незалежна інформаційна організація, яка висвітлює глобальний розвиток) опублікувала відповідний матеріал із коментарями банкірів та Андрія Вадатурського.

Під час Мюнхенської безпекової конференції CEO Deutsche Investitions und Entwicklungsgesellschaft mbH (DEG) Роланд Зіллер відмітив, що якщо приватний сектор України паде, страждання вийдуть далеко за межі України. Саме тому наразі DEG – фінустанова, яка очолює в Німеччині інвестиційні зусилля спрямовані на допомогу Україні та зокрема приватному сектору. «Ми не хочемо чекати поки закінчиться війна. Підтримка повинна бути постійною», – говорить Роланд Зіллер.

Очевидно, що в тих обставинах, що склалися за рік війни в Україні, попит на допомогу значно перевищує можливості уряду Німеччини та DFI (Development Financial Institution) країни. Але такі установи як DEG на власному прикладі демонструють німецьким інвесторам, що можливо заробляти гроші, інвестувавши в Україну.

Андрій Вадатурський наголосив, що гарантії щодо воєнних ризиків від G7 дозволили б банкам та приватним інвесторам вкладати більше грошей в Україну вже сьогодні. «Банки готові інвестувати, але не можуть цього зробити. Вони дуже регламентовані і дотримуються правил. А правило говорить: війна – це ризик. Якщо є ризик, немає фінансування».

Лише постійна увага та рішучий настрій фінансових установ і політиків до проблем українського бізнесу, зокрема сільськогосподарського сектору України, допоможуть вистояти й уникнути глобальної продовольчої кризи.

Повний текст статті можна прочитати онлайн.

Усі права захищені © 2023 ТОВ СП «НІБУЛОН»

ТОВ СП «НІБУЛОН» володіє авторськими правами на матеріали (тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, скріншоти, скан-копії, відео, аудіо тощо), які розміщені на вебсторінках його вебсайту (nibulon.com), якщо не зазначено інше.
Під час використання матеріалів, розміщених на вебсторінках вебсайту ТОВ СП «НІБУЛОН» (nibulon.com), обов`язковим є зазначення прямого відкритого для пошукових систем гіперпосилання безпосередньо на nibulon.com. Посилання має бути розміщене незалежно від повного чи часткового використання матеріалів.