Андрій Вадатурський для видання World Grain Magazine: «Нова ера для компанії «НІБУЛОН»

Провідне галузеве видання World Grain Magazine взяло інтерв’ю в Андрія Вадатурського для січневої обкладинки журналу про те, як компанія «НІБУЛОН» реагує на виклики війни та про майбутні перспективи компанії.

В інтерв’ю Вадатурський розповідає про спадок свого батька в розвитку сільськогосподарської та судноплавної інфраструктури України, а також про те, як смерть батьків від російського ракетного удару глибоко вплинула на компанію та жителів міста Миколаїв.

Вадатурський також описує серйозні перепони, яких зазнала компанія «НІБУЛОН» через війну. Вартість основних активів компанії, які перебувають на окупованих територіях, складає близько 92 мільйонів доларів США, а через недоступність маршрутів та блокування флоту відмічається значне скорочення експорту.

Незважаючи на виклики, Вадатурський пояснює, як компанія «НІБУЛОН» активно впроваджує заходи, зокрема будівництво нового термінала в Ізмаїлі, для їх вирішення. Термінал зменшить залежність експорту компанії від чорноморського зернового коридору та допоможе гарантувати експортні потужності. Він пояснює, що такі інвестиції є критично важливими для забезпечення виживання аграрного сектору України, який стане ключовим двигуном економічного відновлення країни.

Інтерв’ю завершується визнанням стійкості українського народу перед обличчям неймовірних трагедій та страждань. Вадатурський наголошує на рішучості компанії «НІБУЛОН» зберегти своїх співробітників, фермерів і трейдерів та відігравати життєво важливу роль в економіці України та глобальній продовольчій безпеці.

Повне інтерв’ю можна прочитати за посиланням.

Усі права захищені © 2023 ТОВ СП «НІБУЛОН»

ТОВ СП «НІБУЛОН» володіє авторськими правами на матеріали (тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, скріншоти, скан-копії, відео, аудіо тощо), які розміщені на вебсторінках його вебсайту (nibulon.com), якщо не зазначено інше.
Під час використання матеріалів, розміщених на вебсторінках вебсайту ТОВ СП «НІБУЛОН» (nibulon.com), обов`язковим є зазначення прямого відкритого для пошукових систем гіперпосилання безпосередньо на nibulon.com. Посилання має бути розміщене незалежно від повного чи часткового використання матеріалів.