Андрій Вадатурський для подкасту The Financial Times: «Ми вже ніколи не будемо тією компанією, яка була до війни»

Генеральний директор ТОВ СП «НІБУЛОН» Андрій Вадатурський став учасником подкасту The Financial Times «Behind the Money».

В епізоді «Ціна російського вторгнення в Україну» репортери обговорили з Андрієм та іншими бізнесменами наскільки змінилися Україна та світові ринки після нападу РФ.

Андрій Вадатурський зокрема зазначив, що, незважаючи на те, що «НІБУЛОН» – одна з тих компаній, хто постраждав найбільше від російської агресії, завдяки низці стабілізаційних заходів вдалося забезпечити операційну спроможність.

Андрій розповідає про значення будівництва перевантажувального терміналу в Ізмаїлі для галузі та країни, про те, як на своїх плечах приватний сектор утримує економіку та нарікає на дискримінацію міжнародної підтримки. На думку Вадатурського, українським аграріям потрібні відкрита позиція кредиторів та нове фінансування безпосередньо для бізнесу або банківського сектору, в тому числі через гарантії G7 та міжнародних фінансових організацій.

«Ми вже ніколи не будемо тією компанією, яка була до війни. Так само, як і Україна вже ніколи не буде такою, як до війни. Вона буде інакшою. Наскільки інакшою? Ми не знаємо. Тому головне – вижити, зберегти бізнес у цей період та започаткувати ініціативи, які дозволять його відновити після війни», – підкреслив Андрій Вадатурський.

Прослухати подкаст можна за посиланням: https://www.ft.com/content/115e7b11-94af-4aa0-bdf2-690600e8aff8

Новини з теми

«НІБУЛОН» у ТОП-50 експортерів

«НІБУЛОН» у ТОП-50 експортерів

ЗМІ про «НІБУЛОН»

"НИБУЛОН" приходит на помощь медицине

Усі права захищені © 2023 ТОВ СП «НІБУЛОН»

ТОВ СП «НІБУЛОН» володіє авторськими правами на матеріали (тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, скріншоти, скан-копії, відео, аудіо тощо), які розміщені на вебсторінках його вебсайту (nibulon.com), якщо не зазначено інше.
Під час використання матеріалів, розміщених на вебсторінках вебсайту ТОВ СП «НІБУЛОН» (nibulon.com), обов`язковим є зазначення прямого відкритого для пошукових систем гіперпосилання безпосередньо на nibulon.com. Посилання має бути розміщене незалежно від повного чи часткового використання матеріалів.