Американські аграрії відвідали ТОВ СП «НІБУЛОН»

Сучасний вигляд підрозділів «НІБУЛОНа» є візитною карткою не лише самого підприємства, а й тих регіонів, де вони розташовані.
Сучасний вигляд підрозділів «НІБУЛОНа» є візитною карткою не лише самого підприємства, а й тих регіонів, де вони розташовані.     
    
Не став виключенням і перевантажувальний термінал філії «Кременчуцька» ТОВ СП «НІБУЛОН», що є справжньою окрасою міста і об’єктом екскурсій кременчужан та гостей.    
 
Тому не дивно, що при організації візиту аграріїв із США до м. Кременчук Полтавської області  виконавчий комітет Кременчуцької міської ради звернувся саме до ТОВ СП «НІБУЛОН» з проханням організувати ознайомчу екскурсію на підприємстві.
 
До складу делегації входило 26 аграріїв штату Міссурі, в тому числі і представники компаній-власнииків перевантажувальних терміналів, що розташовані на берегах річки Міссісіпі. В процесі екскурсії вони отримали можливість на власні очі побачити повний технологічний процес обробки сільськогосподарської продукції на підприємстві, та процес навантаження несамохідних суден.

Відвідувачі були приємно вражені виробничими потужностями та рівнем технологічного оснащення підприємства, який, на їхню думку, може скласти гідну конкуренцію американським підприємствам

© 2020 ТОВ СП НІБУЛОН