10 мільйонів тонн «Святого Миколая»

З 2013 року перший самохідний плавучий кран «НІБУЛОНівського» флоту перевантажив на експорт 10 млн тонн сільськогосподарської продукції, обробивши близько 600 суден закордонного плавання.

Важко переоцінити роль цього потужного судна в історії експортної діяльності компанії, адже як тільки воно потрапило на українські води, «НІБУЛОН» став власником найпродуктивнішого на той час плавкрана в країні. «Святий Миколай» обладнаний електрогідравлічним грейферним краном від німецької фірми Liebherr з вантажопідйомністю у 45 тонн та продуктивністю перевантаження до 20 тис. тонн на добу.

Саме з початком роботи плавкрана відбувся суттєвий стрибок щодо нарощення рейдових експортних показників та розпочався шлях до повної незалежності компанії від послуг сторонніх організацій у навантажувальних роботах. Так, у 2013/14 МР, коли «Святий Миколай» уже працював на повну, перевалка на експорт безпосередньо на рейді зросла у 2,5 (!) рази. І сьогодні самохідне кранове судно продовжує демонструвати ефективну роботу, навантажуючи закордонні судна на зовнішньому рейді морського торговельного порту Миколаїв.

Від початку нового маркетингового року плавкран уже перевантажив близько 950 тис. тонн збіжжя.

Наразі найсучасніший в Україні «НІБУЛОНівський» флот, який налічує 85 суден різного класу та призначення (у т.ч. чотири самохідних та несамохідних плавучих кранів), зробив компанію повністю незалежною від послуг сторонніх організацій, а ефективна його робота кожного року сприяє новим досягненням. Так, останні три маркетингові роки стали найкращими в експортній історії компанії. 2019/20 МР «НІБУЛОН» завершив із результатом у 4,9 млн тонн.

Нагадаємо, що «Святий Миколай» був збудований для компанії «НІБУЛОН» у 2013 році нарумунському суднобудівному заводі «SNC» (м. Констанца). Серед основних характеристик плавкрана: довжина – 52 м, ширина – 23 м, максимальна швидкість – 8 вузлів. Кранове судно обладнано потужними електродвигунами, гвинторульовими колонками, дизель-генераторами та ін. від провідних виробників світу (Volvo Penta, АВВ, Schottel).

Також, уже на власному суднобудівно-судноремонтний заводі, «НІБУЛОН» збудував ще два несамохідних плавучих крани «Нібулонівець» та «Нібулонівець-2» з сучасним обладнанням та потужними машинами для завантаження – німецькими Terex Fuchs MHL385D.

Значно підсилився флот компанії і у 2019 році, коли суднобудівна верф «НІБУЛОНа» збудувала та ввела в експлуатацію найдовше за роки незалежності України кранове судно класу «річка-море» – потужний 140-метровий самохідний плавкран NIBULON MAX, завдяки якому технічні можливості компанії з перевалки лише на рейді зросли до 6 млн тонн. А тому компанія не зупиняється на досягнутому та продовжує нарощувати експортні показники, демонструючи нові рекорди вже у поточному маркетинговому році.

Новини з теми

ЗМІ про «НІБУЛОН»

"НИБУЛОН" приходит на помощь медицине

Усі права захищені © 2023 ТОВ СП «НІБУЛОН»

ТОВ СП «НІБУЛОН» володіє авторськими правами на матеріали (тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, скріншоти, скан-копії, відео, аудіо тощо), які розміщені на вебсторінках його вебсайту (nibulon.com), якщо не зазначено інше.
Під час використання матеріалів, розміщених на вебсторінках вебсайту ТОВ СП «НІБУЛОН» (nibulon.com), обов`язковим є зазначення прямого відкритого для пошукових систем гіперпосилання безпосередньо на nibulon.com. Посилання має бути розміщене незалежно від повного чи часткового використання матеріалів.