Прес-реліз: Відкриття міжнародного форуму TRANS EXPO ODESA-MYKOLAIV 2019

20 вересня 2019 року о 10:30 на суднобудівно-судноремонтному заводі «НІБУЛОН» (м. Миколаїв, Каботажний спуск, 2/1) відбудеться визначна для України подія – урочисте відкриття міжнародного форуму TRANS EXPO ODESA-MYKOLAIV 2019.

Місце проведення форуму – завод «НІБУЛОН» – мало не єдине в Україні підприємство, що сьогодні будує повнокомплектні судна. Уже третій рік поспіль суднобудівна верф компанії стає місцем проведення  наймасштабніших за останнє десятиріччя міжнародних виставок у галузі суднобудування та водного транспорту. Заходи цьогорічного форуму також традиційно присвячені розвитку суднобудування і  судноремонту, впровадженню новітніх технологій, розвитку річкових перевезень, залученню інвестицій.

На цілий день територія заводу перетвориться на виставковий комплекс. У виставці «Суднобудування та водний транспорт 2019» візьмуть участь майже 100 учасників – іноземні та українські компанії морської галузі, діяльність яких пов’язана з внутрішніми та міжнародними морськими і річковими перевезеннями, постачальники навігаційного і суднового устаткування, тренажерні центри, порти і термінали, суднобудівні і судноремонтні заводи, крюїнгові компанії, а також компанії, що надають сюрвеєрскі, страхові, консалтингові послуги, профільні вищі та професійно-технічні навчальні заклади. Очікується 5000 гостей: запрошені керівництво держави, представники депутатського корпусу Верховної Ради України, дипломати країн ЄС, керівники провідних фінансових інститутів світу (ЄБРР, ЄІБ, МФК і т.п.), потенційні інвестори та науковці, фахівці морегосподарського комплексу, суднобудівної та інших галузей.

У день відкриття форуму відбудеться історична для українського суднобудування подія – в експлуатацію буде введено найбільше за останні 25 років незалежності України і за всю історію суднобудівного заводу «НІБУЛОН» судно – 140-метровий плавкран класу "річка-море" з двома крановими частинами та зерносховищем ємністю 13 400 куб. м  NIBULON MAХ, урочиста закладка якого відбулася за участі вищого керівництва країни, міжнародної спільноти та представників провідних фінансових установ 23 травня 2018 року.

За підрахунками спеціалістів компанії, NIBULON MAХ дозволить підвищити річні обсяги перевалки вантажів флотом на 2-3 млн тонн на рік та збільшити обсяги перевалки вантажів безпосередньо флотом компанії до 4-5 млн тонн на рік. Будівництво здійснюється за фінансової підтримки Міжнародної фінансової корпорації та Європейського банку реконструкції і розвитку, а також Європейського інвестиційного банку, завдяки співпраці з яким і були створені умови для спуску цього судна, а саме – масштабна реконструкція суднобудівно-судноремонтного заводу компанії.

Уже кілька років поспіль суднобудівний завод нарощує темпи виробництва, модернізується, будує нові цехи, купує сучасне обладнання і навіть має намір вийти на європейський ринок повнокомплектних суден. На сьогодні підприємство  завдяки оновленим потужностям спускає на воду 8-10 суден на рік та забезпечує роботою 700 кваліфікованих працівників.

Будівництво судна такого класу – це абсолютно новий вищий рівень суднобудівних потужностей компанії «НІБУЛОН». Для цього на заводі було модернізовано стапельний майданчик та спуско-підйомний пристрій, що призвело до збільшення кількості стапельних та спускових доріжок. Компанією проведено масштабну реконструкцію суднобудівного підприємства, після завершення якої воно має стати найсучаснішим в Україні і, без сумніву, одним з найкращих в Європі.

Учасники та гості форуму матимуть можливість ознайомитися з виробничими потужностями суднобудівної верфі та виробничими процесами заводу – від виготовлення деталей до формування міцних корпусів суден, а також стануть свідками закладки нових суден: портового буксира штовхача-кантувальника проєкту Т410 і несамохідного судна-майданчика проєкту B1500.

Разом із успішною реалізацією інвестиційних проєктів з відродженням суднобудівної галузі, розбудови мережі перевантажувальних терміналів, «НІБУЛОН» продовжує активно розвивати судноплавство на внутрішніх водних шляхах України, все більше переорієнтовуючи свої вантажні потоки на воду та зменшуючи таким чином завантаженість автомобільних шляхів. У результаті, за підсумками минулого року, 2018/19 маркетинговий рік став найуспішнішим в історії судноплавної компанії «НІБУЛОН». Ми досягли поставленої мети, перевізши внутрішніми водним шляхами понад 3,5 млн тонн різноманітних вантажів, збільшивши обсяг перевезень аж на 40 %.

Флот компанії «НІБУЛОН» – найсучасніший в Україні. Він збудований на українському заводі з українського металу і ходить під українським прапором українськими річками. Кожен охочий зможе безпосередньо ознайомитися з суднами всієї лінійки флоту компанії, піднявшись на борт суден, а також прогулятися на високошвидкісних пасажирських суднах «НІБУЛОН Експрес». А  найфеєричнішою частиною заходу стане захоплююче водне шоу та масштабний парад флоту компанії.

 У рамках форуму заплановане проведення круглого столу на тему: «Розвиток внутрішніх річкових перевезень – шлях до відродження українського суднобудування (практичний досвід, перспективи і проблеми галузі)», в роботі якого будуть задіяні провідні українські та міжнародні галузеві фахівці, представники посольств і міжнародних фінансових організацій та ін.

Компанія «НІБУЛОН» висловлює щиру вдячність усім учасникам виставки, їхнім керівникам і працівникам, завдяки яким стало можливим проведення такого масштабного заходу в галузі суднобудування і судноплавства.

Ми за те, щоб в Україні будувався український флот, щоб Дніпро був привабливим в економічному плані. Ми за державну протекцію українського суднобудівника і українського судноплавця.

Усі права захищені © 2023 ТОВ СП «НІБУЛОН»

ТОВ СП «НІБУЛОН» володіє авторськими правами на матеріали (тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, скріншоти, скан-копії, відео, аудіо тощо), які розміщені на вебсторінках його вебсайту (nibulon.com), якщо не зазначено інше.
Під час використання матеріалів, розміщених на вебсторінках вебсайту ТОВ СП «НІБУЛОН» (nibulon.com), обов`язковим є зазначення прямого відкритого для пошукових систем гіперпосилання безпосередньо на nibulon.com. Посилання має бути розміщене незалежно від повного чи часткового використання матеріалів.