«Нібулон» повертає Миколаєву славу міста корабелів

24 травня стало для миколаївців та гостей міста насиченим та цікавим днем – на території суднобудівно-судноремонтного заводу «НІБУЛОН» проходив масштабний захід, у ході якого відбулося урочисте відкриття ХХІІІ Міжнародної виставки «Суднобудування 2017» та ХV спеціалізованої виставки «Водний транспорт», введення в експлуатацію новозбудованих цехів суднобудівного заводу «НІБУЛОН», спуск на воду чергового буксира проекту 121М «Анатолій Ганькевич» та «круглий стіл» з питань розвитку внутрішніх водних шляхів України. 

Читати далі

Усі права захищені © 2023 ТОВ СП «НІБУЛОН»

ТОВ СП «НІБУЛОН» володіє авторськими правами на матеріали (тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, скріншоти, скан-копії, відео, аудіо тощо), які розміщені на вебсторінках його вебсайту (nibulon.com), якщо не зазначено інше.
Під час використання матеріалів, розміщених на вебсторінках вебсайту ТОВ СП «НІБУЛОН» (nibulon.com), обов`язковим є зазначення прямого відкритого для пошукових систем гіперпосилання безпосередньо на nibulon.com. Посилання має бути розміщене незалежно від повного чи часткового використання матеріалів.