Новий перевантажувальний термінал на Запоріжжі – невід’ємна складова масштабного інвестиційного проекту компанії

У с. Тернівка Вільнянського району Запорізької області розпочато активну фазу будівництва перевантажувального термінала, урочистий старт чого було дано за допомогою прямого телевізійного включення з будівельного майданчика в ході ІІІ Міжнародного форуму Інтеграції та кооперації «InCo Forum 2018» 12 жовтня 2018 року.

Саме цього дня голова Запорізької ОДА Костянтин Бриль вручив генеральному директору компанії «НІБУЛОН» Олексію Вадатурському Дозвіл на виконання будівельних робіт, після чого була забита символічна перша паля нового потужного перевантажувального термінала філії «Тернівська», що стане вже третім підприємством  лідера аграрного ринку України на Запоріжжі.

Черговий перевантажувальний з відвантаженням зернових, зернобобових та олійних культур на річковий транспорт, так само як і решта попередніх об’єктів компанії, буде збудовано в найкоротші терміни. Так, його введення в експлуатацію заплановано на червень поточного року. Для оперативного вирішення всіх нагальних питань з будівництва на території майбутнього термінала регулярно проводяться виробничі наради фахівців компанії з керівниками підрядних організацій. Цього тижня чергова виробнича нарада на будівельному майданчику відбулася під керівництвом генерального директора ТОВ СП «НІБУЛОН» Олексія Вадатурського, який як завжди оглянув хід будівництва кожного об’єкта та особисто поспілкувався з усіма підрядниками.

Наразі на будівельному майданчику у розпалі земляні та загальнобудівельні роботи. Зокрема паралельно з вертикальним плануванням території, що передбачає насип окремих ділянок до 6 метрів з пошаровим ущільненням, проводиться забиття паль та формування пальних полів. Так, на сьогодні вже забито 1500 паль із близько 3500, що передбачені проектом. Завершуються роботи з бетонування фундаментів під робочу вежу та автомобілерозвантажувач, після чого об’єкти будуть передані іншим підрядним організаціям (ТОВ «Будівельна компанія» та ТОВ «ЦКС») під монтаж металоконструкцій.

Будівельники київської організації  «НК БУД», яка співпрацює з компанією вдруге, гарно зарекомендувавши себе на будівництві в Голій Пристані Херсонської області, завершили кладку стін першого поверху адміністративно-лабораторного корпусу та готують об’єкт під зведення другого поверху, а також завершили роботи  нульового циклу будівлі майстерні. Тим часом ФОП Кондратюк В. С. вже закінчив будівництво трансформаторної підстанції, наразі тривають покрівельні роботи та підготовка до оздоблювальних робіт усередині.  Миколаївська компанія «БК Інтербуд» на вже 50 % звела стіни їдальні.

Над зведенням вантажного причалу довжиною 130 м працюють фахівці перевіреного часом і надійного партнера компанії ТОВ ПБК «Укрдобробуд» (м. Київ). На сьогодні силами київської організації вже виконано 70 % земляних робіт, що передбачають заміну ґрунту на території причалу та засипання піску в його стіни. Паралельно з цим будівельники завершують забиття шпунтів. Усього для будівництва причалу буде використано  200 тонн шпунта загальною довжиною понад 3 км.

Загалом у будівництві високотехнологічного термінала компанії сьогодні задіяно близько 40 одиниць різної техніки, серед яких палебійні машини, великотоннажні гусеничні та автомобільні крани, самоскидів тощо.

27 лютого в швидких темпах будівництва, яке ведеться попри будь-які погодні умови, переконалися учасники Ради регіонального розвитку Запорізької області на чолі з Президентом України П. Порошенком, у рамках засідання якої гендиректор «НІБУЛОНа» провів для присутніх віртуальну екскурсію будівельним майданчиком.

Новозбудоване підприємство у Тернівці не лише забезпечить робочими місцями близько 120 людей, а й значно скоротить витрати аграріїв області на транспортування вирощеної сільгосппродукції. Загальний обсяг інвестицій компанії в реалізацію цього становитиме близько 23 млн. дол. США, а сума податкових і неподаткових платежів до бюджетів усіх рівнів та позабюджетних фондів від роботи філії «Тернівська» – понад 5 млн грн на рік.

Усі права захищені © 2023 ТОВ СП «НІБУЛОН»

ТОВ СП «НІБУЛОН» володіє авторськими правами на матеріали (тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, скріншоти, скан-копії, відео, аудіо тощо), які розміщені на вебсторінках його вебсайту (nibulon.com), якщо не зазначено інше.
Під час використання матеріалів, розміщених на вебсторінках вебсайту ТОВ СП «НІБУЛОН» (nibulon.com), обов`язковим є зазначення прямого відкритого для пошукових систем гіперпосилання безпосередньо на nibulon.com. Посилання має бути розміщене незалежно від повного чи часткового використання матеріалів.