Не спиняймось ні на мить

Незважаючи на святкові дні, робота на будівельному майданчику в с. Тернівка Вільнянського району не припиняється ні на мить, адже запланована дата закінчення будівництва все ближче.

30 квітня на місці будівництва потужного перевантажувального термінала відбулася чергова виробнича нарада під головуванням генерального директора ТОВ СП «НІБУЛОН» Олексія Вадатурського та за участі фахівців компанії і сільського голови  Віктора Лаврика. Як завжди учасники наради  разом із керівниками всіх задіяних у будівництві підрядних організацій ознайомилися з темпами виконання робіт на кожному об’єкті, серед яких вже готується до здачі під ключ  приміщення вагової. На завершальній стадії будівельні та оздоблювальні роботи в адміністративно-лабораторному корпусі, їдальні та трансформаторній підстанції, які мають бути здані замовнику в двадцятих числах цього місяця. Разом із тим ТОВ «НК БУД» завершує загальнобудівельні роботи в механічних майстернях та пожежному депо.

 Тим часом ТОВ «Будівельна компанія» та ТОВ «ЦКС» розпочали обшивати профлистом робочу вежу, висота якої близько 49 м, та автомобілерозвантажувач. Олексій Вадатурський залишився задоволений темпом робіт на цих об'єктах, але в той же час закликав будівельників не розслаблятися і йти за можливості з випередженням графіка.

На будівельний майданчик поступово надходять металоконструкції для верхніх перехідних галерей, до монтажу яких з початку цього тижня приступають спеціалісти ТОВ «Спецмонтажінженіринг». Разом із тим у розпалі роботи з підготовки фундаментів під металеві ємності, яких тут буде змонтовано 20 штук загальною місткістю 76 тис. тонн (12 ємностей по 5,5 тисячі тонн, 4 ємності по 2,3 тисячі тонн та 4 ємності для вологого зерна на 200 тонн кожна). Варто відзначити, що основи під ємності, як і основні технологічні об’єкти перевантажувального термінала, серйозно зміцнюються за рахунок залізобетонних паль, загальна кількість до забиття яких близько 3500 одиниць. Очільник «НІБУЛОНа» закликав підрядників максимально прискорити хід робіт на цій ділянці, адже перші партії металоконструкцій ємностей невдовзі будуть доставлені на об'єкт, після чого розпочнеться їх монтаж.

Згідно зі встановленим графіком виконуються роботи і на вантажному причалі термінала. Так, на сьогодні ТОВ «Укрдобробуд» завершило прокладання всіх систем каналізації та з 5 травня розпочинає бетонування причалу. Уже з наступного тижня розпочинаються роботи з прокладання рейко-шпальної решітки під суднонавантажувальну машину британського виробника TELESTACK Ltd. з продуктивністю відвантаження на водний транспорт 500 т/год.

У підсумку виробничої наради Олексій Опанасович вкотре наголосив керівникам підрядних організацій, що  об'єкт має бути введений в експлуатацію до 15 червня, і виконання цієї стратегічної цілі він бере під свій особистий контроль:

 «Свята закінчилися, у нас залишається півтора місяці роботи на завершення всього об’єкта. Всі основні роботи повинні бути завершені до 15 червня. Зерно не буде чекати, і збіжжя нового врожаю вже буде транспортуватися річкою зі збудованого нами термінала. Будь ласка, мобілізовуйте людей для цілодобової роботи. Ми повинні це зробити. Нам все вдасться»!

Завдяки перевантажувальним терміналам компанії на Запоріжжі (у Біленькому, Кам’янці-Дніпровській і Тернівці) місцевим аграріям не доводитиметься вивозити продукцію до Херсона, Миколаєва та Одеси, що, безумовно, суттєво розвантажить автошляхи та позитивно позначиться на їхній якості, а також вартості збіжжя.

«Я дуже задоволений тим, що я тут будую і задоволений тим, що ми розбудовуємо Україну і розбудовуємо Запорізьку область. І якщо хтось думає, що будівництво – це розрізання червоної стрічки, то він дуже помиляється.  На нашому об’єкті працює 75 будівельних організацій, і в нас дуже стислі терміни, тому, щоб генеральний директор був всім задоволений, – це дуже складно. Але я точно знаю, що будівництво буде завершено до 15 червня і всі будівельники докладуть максимум зусиль, щоб будівництво було закінчено до цієї дати. Аграрний сектор дуже на нас розраховує, сільгоспвиробникам не знадобиться везти своє збіжжя за 200-300 кілометрів і вони будуть користуватися послугами Тернівського термінала», – підсумував Олексій Вадатурський.

Усі права захищені © 2023 ТОВ СП «НІБУЛОН»

ТОВ СП «НІБУЛОН» володіє авторськими правами на матеріали (тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, скріншоти, скан-копії, відео, аудіо тощо), які розміщені на вебсторінках його вебсайту (nibulon.com), якщо не зазначено інше.
Під час використання матеріалів, розміщених на вебсторінках вебсайту ТОВ СП «НІБУЛОН» (nibulon.com), обов`язковим є зазначення прямого відкритого для пошукових систем гіперпосилання безпосередньо на nibulon.com. Посилання має бути розміщене незалежно від повного чи часткового використання матеріалів.