На будівельному майданчику в Тернівці стає все тісніше

«Кількість підрядних організацій на будівельному майданчику продовжує зростати», – про це під час останньої оперативної наради з питань будівництва перевантажувального термінала в с. Тернівка Вільнянського району Запорізької області повідомив заступник генерального директора з будівництва Сергій Беседін.

Так, уже з цього тижня до роботи на майданчику приступають підрядні організації, відповідальні за  насиченість готових будівель, а саме адміністративно-лабораторного корпусу, їдальні та частково механічних майстерень інженерним обладнанням (систем опалення, вентиляції, каналізації, електрозабезпечення тощо). Окрім того, визначено підрядника з влаштування водопроводів та свердловин: ці роботи виконуватиме миколаївська компанія «Бурвод».

Підготовку до монтажу платформ автомобільних ваг розпочала і відома в Україні Виробничо-комерційна фірма «Булат», що давно співпрацює з «НІБУЛОНом» та якісно  встановила ваги на багатьох підприємствах компанії. Виробником сучасного обладнання для вагового комплексу, що до кінця цього місяця має надійти на будівельний майданчик, являється французька компанія PRECIA S.A. Серед інших постачальників сучасного технологічного обладнання для перевантажувального термінала, з якими вже укладено контракти на поставку, такі компанії, як AGI (Канада, металеві силосні ємності для зберігання зерна), Cimbria Unigrain A/S  (Данія, транспортне обладнання), BUHLER GmBh (Швейцарія, зерноочисне обладнання), Mathews Company (США, сушарки), Morillon (Франція, зачисні шнеки), UAB Liucija (Литва, фільтра циклонного типу та вентилятори), ПАТ «Калинівський машинобудівний завод» (Україна, автомобілерозвантажувачі) та ін.

Тим часом спеціалісти ТОВ «Будівельна компанія» (м. Дніпро) вже завершують монтаж металоконструкцій робочої вежі, тож невдовзі розпочнуться роботи з обшивки об’єкта металом. До монтажу металоконструкцій автомобілерозвантажувача днями береться ТОВ «ЦКС».

Паралельно з цим на причалі триває бетонування та засипка причалу до трьох метрів по всій площі, що виконується спеціалістами київської компанії «Укрдобробуд».

Усього в будівництві перевантажувального термінала у с. Тернівка буде задіяно близько 1,5 тис. чоловік із 70 підрядних організацій практично зі всієї України. Введення об’єкта в експлуатацію не тільки дозволить створити близько 120 робочих місць, у т. ч. і для місцевих мешканців, а  й забезпечить щорічне поповнення бюджету більше ніж 5 млн грн за рахунок сплачених компанією «НІБУЛОН» податків.

 

Усі права захищені © 2023 ТОВ СП «НІБУЛОН»

ТОВ СП «НІБУЛОН» володіє авторськими правами на матеріали (тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, скріншоти, скан-копії, відео, аудіо тощо), які розміщені на вебсторінках його вебсайту (nibulon.com), якщо не зазначено інше.
Під час використання матеріалів, розміщених на вебсторінках вебсайту ТОВ СП «НІБУЛОН» (nibulon.com), обов`язковим є зазначення прямого відкритого для пошукових систем гіперпосилання безпосередньо на nibulon.com. Посилання має бути розміщене незалежно від повного чи часткового використання матеріалів.