На будівельному майданчику в Тернівці розпочато монтаж металоконструкцій

Наприкінці минулого тижня на будівельному майданчику в Тернівці Запорізької області під керівництвом заступника гендиректора ТОВ СП «НІБУЛОН» з будівництва С. Беседіна відбулася чергова виробнича нарада з питань будівництва перевантажувального термінала.

Такі виробничі наради на будівельному майданчику  проводяться щотижня з метою оперативного вирішення нагальних питань, контролю за виконанням робіт підрядними організаціями та термінами їх виконання. Завдяки цьому всі перевантажувальні термінали компанії будуються якісно та в рекордно короткі строки – усього за 100 днів. Як завжди на початку наради С. Беседін наголосив на необхідності суворого дотримання всіма правил технічної та пожежної безпеки, правил охорони праці, адже безпека людини на будівництві понад усе.

Серед основних будівельних здобутків, яких було досягнуто за останній тиждень, варто відмітити завершення бетонування фундаментів під робочу вежу. Тож тепер об’єкт передано до роботи дніпровській організації ТОВ «Будівельна компанія», що займатиметься монтажем металоконструкцій. Окрім того, спеціалісти ТОВ ПБК «Укрдобробуд» завершили забиття шпунтів причалу та взялися за його підготовку до бетонування.

Досить швидкими темпами кладуться і стіни другого поверху адміністративно-лабораторного корпусу та їдальні майбутнього термінала. Приступили підрядники і до зведення будівель механічних майстерень та вагової. Тим часом у трансформаторній підстанції вже тривають оздоблювальні роботи.

З кожним тижнем фронт робіт на майданчику збільшується, а разом із тим збільшується і кількість підрядних організацій та будівельників. Так, загалом у будівництві об’єкта братимуть участь близько 1,5 тис. чоловік із 70 підрядних організацій практично зі всієї України. До того ж, у зведенні високотехнологічного термінала компанії станом на сьогодні задіяно вже близько 40 одиниць різної техніки, серед яких палебійні машини, великотоннажні гусеничні та автомобільні крани, самоскиди тощо.

Уже з початку наступного тижня на будівельний майданчик почнуть надходити перші партії необхідного обладнання, зокрема першою має надійти платформа бічного перекидання. Новозведений комплекс матиме такі технічні характеристики: об’єм зберігання зерна – 76 тис. тонн, добова потужність сушарок становитиме 3,6 тис. тонн, добова потужність з відвантаження на водний транспорт – 12 тис. тонн. Загальна потужність комплексу з відвантаження – 300 тис. т/рік.

Будівництво перевантажувального термінала, що  забезпечить робочими місцями близько 120 чоловік місцевого населення, скоротить витрати сільгосптоваровиробників області на транспортування вирощеної продукції, а також щорічно поповнюватиме місцевий бюджет за рахунок сплачених податків більше ніж 5 млн грн, здійснюється за фінансової підтримки Європейського банку реконструкції та розвитку та Європейського інвестиційного банку.

Усі права захищені © 2023 ТОВ СП «НІБУЛОН»

ТОВ СП «НІБУЛОН» володіє авторськими правами на матеріали (тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, скріншоти, скан-копії, відео, аудіо тощо), які розміщені на вебсторінках його вебсайту (nibulon.com), якщо не зазначено інше.
Під час використання матеріалів, розміщених на вебсторінках вебсайту ТОВ СП «НІБУЛОН» (nibulon.com), обов`язковим є зазначення прямого відкритого для пошукових систем гіперпосилання безпосередньо на nibulon.com. Посилання має бути розміщене незалежно від повного чи часткового використання матеріалів.