Завод «НІБУЛОН» розпочав зведення двох нових суднобудівних замовлень

На нібулонівській верфі одночасно з будівництвом шести замовлень проводиться підготовка до сезону перевезень суден на підводних крилах «НІБУЛОН Експрес».

Перше несамохідне судно проекту В5000 (зам. 10026)

 На першому 100-метровому судні тривають добудівні роботи, зокрема змонтовано блок гідравліки і розпочато встановлення гідроциліндрів підйому кришок люкового закриття. Триває підгонка перших двох кришок першого трюму на судні, друга пара кришок знаходиться на етапі виготовлення та фарбування. Після завершення виготовлення кришок люкового закриття, їх підгонки на судні і налагодження кінематики системи відкриття і закриття трюмів, судно буде готове до передачі замовнику.

Друге несамохідне судно проекту В5000 (зам. 10027)

Продовжується формування носової частини корпусу судна. Приміщення кормового напівкорпусу судна здані на конструктивність і випробувані. Розпочато електромонтажні роботи в кормових приміщеннях судна. Після стикування двох напівкорпусів і виконання фарбувальних робіт судно буде спущено на воду.

Перший та другий  буксири проекту Т3500 (зам. 10010, 10011)

У приміщенні машинного відділення першого замовлення ведеться установка фундаментів пропульсивного комплексу і навісних пожежних насосів. Після формування міцного корпусу пропульсивний комплекс буде розміщено на судні та розпочнеться його монтаж. На стапелі триває формування корпусу другого судна. У цеху металообробки завершуються роботи зі згинання листів для зовнішньої обшивки міцного корпусу другого судна, в збірно-секційному цеху ведеться виготовлення вузлів і корпусних секцій носової та кормової частин корпусу другого судна, а також навігаційної рубки першого буксира. Фахівці механо-слюсарної дільниці активно працюють над виготовленням приварного насичення для суден.  На монтажно-трубопровідній ділянці продовжується виготовлення труб насичення цистерн і трубопроводів систем.

Перший та другий  буксири проекту POSS-115 (зам. 10028, 10029)

Суднобудівники компанії розпочали будівництво перших двох буксирів проекту POSS-115, які мають бути здані в поточному році. В цеху металообробки розпочато порізку металу для виготовлення корпусів суден. Усього суднобудівним заводом «НІБУЛОН» у 2018 році планується розпочати будівництво чотирьох буксирів цього проекту.

© 2020 ТОВ СП НІБУЛОН