Уже третій буксир пр. POSS-115 готується поповнити нібулонівську флотилію

На суднобудівному заводі «НІБУЛОН» триває робота над трьома суднобудівними замовленнями, одне з яких уже незабаром поповнить лави вантажного флоту компанії.

Третій буксир проекту POSS-115 (зам. 10030)

Судно пройшло ходові випробування, де були перевірені маневрені і швидкісні якості буксира, виконано налагодження та випробування буксирної лебідки. Разом із тим завершено налаштування радіонавігаційної апаратури та підтверджено всі специфікаційні характеристики судна. Також після завершення фінального фарбування палуб і маркування трубопроводів буксир буде введено в експлуатацію.

Четвертий буксир проекту POSS-115 (зам. 10031)

На судні ведеться монтаж систем машинного відділення, встановлення і підключення головного розподільного щита.  Водночас суднобудівники монтують пристрій підйому ходової рубки та завершують  ізоляцію приміщень та встановлення панельного зашиття у  житловому контурі.

Самохідний перевантажувач проекту П-140 (зам. 10032)

Разом зі складанням і зварюванням  корпусу судна проводиться випробування  вже сформованих приміщень сухих відсіків, а також їх очистка та фарбування. Розпочато встановлення донно-бортової арматури. У сформованих приміщеннях і відсіках потужного самохідного перевантажувача триває монтаж труб і приварного насичення.  

Серед постачальників основного сучасного обладнання, що буде встановлено на 140-метровому перевантажувачі зі зерносховищами ємністю 13400 куб. м, такі відомі компанії, як SIA «RIGAS DIZELIS DG (Латвія), Liebherr-MCCTEC Rostock GmbH (Німеччина), DMT MARINE EQUIPMENT S.A. (Румунія), Rolls-Royce (Фінляндія) та ін.  Наявність власних трюмів на судні забезпечує безперервну роботу кранів під час швартовних операцій з несамохідними суднами, що скоротить час на довантаження. Для обслуговування вантажних трюмів, а також проведення вантажно-розвантажувальних робіт в умовах порту і на відкритому рейді судно буде оснащено двома повноповоротними вантажними кранами Liebherr, які за рахунок зміщення на 3600 мм вліво від діаметральної площини судна, дозволятимуть розвантажувати судна типу Panamax.

У найближчих планах компанії збільшити чисельність флоту до 100 одиниць, тож одразу після спуску в травні найдовшого кранового судна класу "річка-море" за 25 років незалежної України, нібулонівська верф візьметься за будівництво нових проектів, серед яких портові буксири-штовхачі, буксири-кантувальники, несамохідні судна на 10 тис. тонн, несамохідні судна-майданчики відкритого типу, рейдовий катер та нафтоналивне несамохідне судно.

Усі права захищені © 2023 ТОВ СП «НІБУЛОН»

ТОВ СП «НІБУЛОН» володіє авторськими правами на матеріали (тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, скріншоти, скан-копії, відео, аудіо тощо), які розміщені на вебсторінках його вебсайту (nibulon.com), якщо не зазначено інше.
Під час використання матеріалів, розміщених на вебсторінках вебсайту ТОВ СП «НІБУЛОН» (nibulon.com), обов`язковим є зазначення прямого відкритого для пошукових систем гіперпосилання безпосередньо на nibulon.com. Посилання має бути розміщене незалежно від повного чи часткового використання матеріалів.