Суднобудівники «НІБУЛОНа» розпочали збирати міцний корпус уже шостого судна проєкту NBL-91

Суднобудівники продовжують працювати над новими замовленнями та паралельно виконувати обслуговування вантажного флоту судноплавної компанії.

П’яте несамохідне судно пр. NBL-91 (зам. 10040)

Міцний корпус замовлення повністю сформовано. Циліндрична його частина уже випробувана на герметичність, наразі аналогічні роботи проводяться у носових та кормових відсіках.  

Виготовлені й кришки люкових закриттів для трюмів судна, отож фахівці підприємства приступили до встановлення насичення на них. А на самому судні уже змонтовано практично усе необхідне палубне та якірно-швартовне обладнання, зокрема комінгси та леєрне огородження, брашпилі, лебідки та ін. Триває прокладання кабельної мережі.     

Шосте несамохідне судно пр. NBL-91 (зам. 10041)

На стапельному майданчику підприємства суднобудівники приступили до формування міцного корпуса замовлення. Як завжди, робота розпочалась зі збирання циліндричної його частини, для якої уже задіяно 10 секцій. 

Четвертий буксир модернізованого пр. 121М (зам. 10044)

На замовленні уже встановлено надбудову, найближчими днями буде розташовано й рубку. Корпус судна успішно пройшов усі випробування на герметичність, отож на буксирі стартували роботи з фарбування та ізоляції перших приміщень, що розташовуються на нижній та головній палубі. 

Судно повністю обладнане леєрним огородженням та після монтажу якорів матиме й усе необхідне обладнання якірно-швартовного комплексу. У машинному відділенні триває обв'язка усіх раніше встановлених механізмів. Також днями фахівці приступлять до встановлення гвинторульового комплексу буксира від шведського виробника фiрми Volvo Penta. 

Активно працюють й електрики, формуючи електролінії та прокладаючи кабелі по усіх приміщеннях судна.

Нагадаємо, нещодавно Асоціація суднобудівників України «Укрсудпром» знову визнала суднобудівно-судноремонтний завод «НІБУЛОН» найкращим в країні, віддавши компанії перше місце у всеукраїнському рейтингу як найрезультативнішому підприємству.

Усі права захищені © 2023 ТОВ СП «НІБУЛОН»

ТОВ СП «НІБУЛОН» володіє авторськими правами на матеріали (тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, скріншоти, скан-копії, відео, аудіо тощо), які розміщені на вебсторінках його вебсайту (nibulon.com), якщо не зазначено інше.
Під час використання матеріалів, розміщених на вебсторінках вебсайту ТОВ СП «НІБУЛОН» (nibulon.com), обов`язковим є зазначення прямого відкритого для пошукових систем гіперпосилання безпосередньо на nibulon.com. Посилання має бути розміщене незалежно від повного чи часткового використання матеріалів.