Суднобудівна верф «НІБУЛОНа» працює на повну: міцний корпус буксира модернізованого проєкту 121М уже сформовано на 50 %

Продовжується реалізація суднобудівної програми та триває обслуговування суден вантажного флоту компанії. У роботі у суднобудівно-судноремонтного заводу чотирнадцять суден.

Другий портовий буксир штовхач-кантувальник пр. Т410 (зам. 10034)

Судно спущено на воду. Проводяться добудовчі роботи. Після проведення швартовних і ходових випробувань буксир буде передано замовнику.

 Четверте несамохідне судно-майданчик пр. В1500 (зам. 10038)

Замовлення обладнано комінгсами вантажного майданчика та леєрним огородженням. Змонтовано труби пожежної системи і системи осушення та усе електрослюсарне насичення. Всі примiщення випробувано на герметичність, тому наразі у розпалі роботи із фарбування сухих відсіків та зовнішньої обшивки судна. 

 П’яте несамохідне судно пр. NBL-91 (зам. 10040)

Дільниця металообробки закінчила свою частину роботи з підготовки металу для виготовлення секцій судна. Збірно-секційний цех продовжує займатися формуванням секцій, наразі фахівці працюють над трьома блоками одночасно. На передстапельній позиції уже розташовано перші чотири готові блоки, з яких уже найближчим часом суднобудівники почнуть збирати циліндричну частину міцного корпусу замовлення.

Четвертий буксир модернізованого пр. 121М (зам. 10044)

На стапельному майданчику уже знаходяться тридцять секцій буксира. Днями було встановлено кормову частину та перший блок надбудови. Наразі готовність міцного корпусу судна становить 50 %, отож суднобудівники продовжують активно збирати замовлення. 

Третє несамохідне судно-майданчик відкритого типу проєкту В1500 (зам. 10037) після успішних швартовних випробувань введено в експлуатацію та передано судноплавній компанії «НІБУЛОН». Тепер «НІБУЛОНівський» флот налічує 79 сучасних суден різних класів і типів.

Усі права захищені © 2023 ТОВ СП «НІБУЛОН»

ТОВ СП «НІБУЛОН» володіє авторськими правами на матеріали (тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, скріншоти, скан-копії, відео, аудіо тощо), які розміщені на вебсторінках його вебсайту (nibulon.com), якщо не зазначено інше.
Під час використання матеріалів, розміщених на вебсторінках вебсайту ТОВ СП «НІБУЛОН» (nibulon.com), обов`язковим є зазначення прямого відкритого для пошукових систем гіперпосилання безпосередньо на nibulon.com. Посилання має бути розміщене незалежно від повного чи часткового використання матеріалів.