ССЗ «НІБУЛОН» розпочав будівництво четвертого буксира проекту POSS-115

Суднобудівники компанії «НІБУЛОН» розпочали будівництво четвертого буксира проекту POSS-115, тож наразі на суднобудівно-судноремонтному заводі на різних стадіях готовності знаходяться одразу сім замовлень.

Перший буксир проекту Т3500 (зам. 10010)

Судно успішно пройшло ходові випробування. Після завершення ревізії і фінальних оздоблювальних робіт буксир буде передано в роботу.

Другий буксир проекту Т3500 (зам. 10011)

Спеціалісти завершують центрування і монтаж пропульсивного комплексу. Триває виготовлення і монтаж труб суднових систем та підключення кабелю. У машинному відділенні встановлюються  обрешітник і пайоли. У приміщеннях житлового контуру ведеться панельне зашивання.

Перший буксир проекту POSS-115 (зам. 10028)

Судно готується до спуску на воду. Наразі проводиться випробування приміщень на герметичність, установка донно-бортової арматури, фарбування кінгстонного  і льодового ящиків, що призначені для прийому забортної води, яка використовується для охолодження механізмів судна в літній та зимовий період. У машинне відділення завантажені  головний розподільний щит, головні двигуни і дизель-генератори.

Другий буксир проекту POSS-115 (зам. 10029)

На стапельному майданчику вже встановлено перші блоки міцного корпусу судна. Триває виготовлення інших секцій.

Третій буксир проекту POSS-115 (зам. 10030)

Фахівці складально-зварювальної дільниці продовжують формування секцій міцного корпусу судна.

Четвертий буксир проекту POSS-115 (зам. 10031)

Суднобудівники компанії взялися за виготовлення секцій корпусу замовлення.

Самохідний перевантажувач проекту П-140 (зам. 10032)

На стапельному майданчику встановлені й зістиковані перші дві черги днищевих секцій частини правого борта судна. Водночас у цеху металообробки продовжується  порізка та гнуття металу для секцій корпусу судна, а також їх виготовлення у збірно-секційному цеху.

Нагадаємо, що в планах компанії у найближчі декілька років довести чисельність флоту до 100 суден, що значно знизить завантаженість автошляхів країни за рахунок переорієнтування вантажів на водні шляхи.

Усі права захищені © 2023 ТОВ СП «НІБУЛОН»

ТОВ СП «НІБУЛОН» володіє авторськими правами на матеріали (тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, скріншоти, скан-копії, відео, аудіо тощо), які розміщені на вебсторінках його вебсайту (nibulon.com), якщо не зазначено інше.
Під час використання матеріалів, розміщених на вебсторінках вебсайту ТОВ СП «НІБУЛОН» (nibulon.com), обов`язковим є зазначення прямого відкритого для пошукових систем гіперпосилання безпосередньо на nibulon.com. Посилання має бути розміщене незалежно від повного чи часткового використання матеріалів.