ССЗ «НІБУЛОН» повністю завершив формування носової частини міцного корпусу 140-метрового перевантажувача

На суднобудівно-судноремонтному заводі «НІБУЛОН» триває формування на плаву корпусу 140-метрового перевантажувача NIBULON MAX, що є найдовшим замовленням в історії підприємства та абсолютно новим вищим рівнем суднобудівних потужностей компанії, а також будівництво і проєктування нових замовлень.

Самохідний перевантажувач пр. П-140 (зам. 10032)

Суднобудівники компанії продовжують встановлювати секції верхньої палуби. Зокрема цього тижня було встановлено останню та найбільшу за розмірами секцію носової частини корпусу судна, маса якої 20 тонн. Наразі до монтажу залишились найвідповідальніші конструкції – секції колон двох повноповоротних вантажних кранів від німецького виробника  Liebherr-MCCTEC Rostock GmbH, з робочим навантаженням в 45 т кожен. Разом із тим триває монтаж суднових систем, загальна кількість яких – 52, фундаментів під обладнання, збирання електророзподільних пристроїв та встановлення палубного обладнання, дверей,   ілюмінаторів,  трапів,  леєрного огородження, доізоляційного насичення тощо. Тим часом готові приміщення проходять перевірку на конструктивність, фарбуються.

Судно, що вже у  вересні цього року у ході міжнародного форуму TRANS EXPO ODESA-MYKOLAIV 2019, який пройде на території суднобудівно-судноремонтного заводу «НІБУЛОН», буде введено в експлуатацію, запроєктоване і будується за чинними правилами і під наглядом Регістра судноплавства України.

Несамохідні судна-майданчики відкритого типу пр. В1500

Разом із продовженням закупівлі металу та інших необхідних для будівництва матеріалів у нових цехах суднобудівного заводу повним ходом ведеться підготовка та порізка металу для виготовлення секцій першого замовлення. Усього виробничою програмою суднобудівного заводу «НІБУЛОН» передбачено будівництво  та спуск на воду до кінця цього року чотирьох таких суден, що призначені для перевезення контейнерів, генеральних і навалювальних вантажів, у тому числі піску, гравію, пакетованих вантажів, лісу і лісоматеріалів тощо.  

Окрім того, триває вже проєктування та закупівельна кампанія для наступних замовлень – портових буксирів штовхачів-кантувальників пр. Т410, а також обслуговування та ремонт вантажного флоту компанії.

Зазначимо, що лише за перше півріччя 2019 року суднобудівний завод ввів в експлуатацію 4 буксири проекту POSS-115, виконав ремонт та планове обслуговування 16 вантажних і пасажирських суден. 

Новини компанії

Усі права захищені © 2021 ТОВ СП «НІБУЛОН»

ТОВ СП «НІБУЛОН» володіє авторськими правами на матеріали (тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, скріншоти, скан-копії, відео, аудіо тощо), які розміщені на вебсторінках його вебсайту (nibulon.com), якщо не зазначено інше.
Під час використання матеріалів, розміщених на вебсторінках вебсайту ТОВ СП «НІБУЛОН» (nibulon.com), обов`язковим є зазначення прямого відкритого для пошукових систем гіперпосилання безпосередньо на nibulon.com. Посилання має бути розміщене незалежно від повного чи часткового використання матеріалів.