Розбудовуємо сучасний флот паралельно з успішною модернізацією заводу

Станом на сьогодні нібулонівські суднобудівники паралельно будують 5 замовлень. А на якому етапі будівництва кожне з цих замовлень перебуває зараз, читайте в нашому матеріалі.

Нещодавно ми інформували вас про хід реконструкції нашого суднобудівно-судноремонтного заводу «НІБУЛОН». Але ж водночас з реконструкцією ми продовжуємо активно будувати сучасний український вантажний флот. Станом на сьогодні нібулонівські суднобудівники паралельно будують 5 замовлень. А на якому етапі будівництва кожне з цих замовлень перебуває зараз, читайте в нашому матеріалі.

Перший буксир проекту POSS-115 (зам. 10028)

У машинному відділенні завершено встановлення головних двигунів, ведеться монтаж загальносуднових систем і систем обслуговування енергетичної установки. Перевірено в роботі пристрій підйому ходової рубки, судно готується до прийому електроживлення і початку проведення швартових випробувань. Тим часом суднобудівники компанії розпочали панельне зашиття приміщень у житловому контурі.

Другий буксир проекту POSS-115 (зам. 10029)

Судно спущено на воду два тижні тому для виконання добувних робіт. Наразі вже завершено встановлення гвинто-рульових колонок, ведеться центрування та монтаж головних двигунів і валопроводу, що призначений для передачі гребному гвинту крутного моменту, що розвивається головними двигунами. Окрім того, до встановлення готується пристрій  підйому ходової рубки. У приміщеннях надбудови ведуться роботи з монтажу кабелю та електрообладнання, укладання ізоляції.

Третій і четвертий буксири проекту POSS-115 (зам. 10030 і 10031)

На стапельному майданчику ще завершується формування міцного корпусу третього буксира. Водночас заводчани готують закладку першої секції четвертого замовлення – «NIBULON-11».

Самохідний перевантажувач проекту П-140 (зам. 10032)

У цеху металообробки та збірно-секційному цеху суднобудівного підприємства тривають роботи з металом, а також виготовлення секцій для майбутнього найдовшого в історії заводу перевантажувача (140 м), для можливості спуску якого на сьогодні продовжується реконструкція заводського сліпу. Паралельно з цим на стапельному майданчику все більше укрупнюються два блоки днищевих  секцій правого борта судна, встановлення яких забезпечуватиме потужний електрогідравлічний  поворотний  портальний  кран  LPS180 вантажопідйомністю  до 42  т від німецької фірми Liebherr-MCCTEC Rostock GmbH, монтаж якого вже в розпалі. Однак детально про це в нашій наступній новині.

Усі права захищені © 2023 ТОВ СП «НІБУЛОН»

ТОВ СП «НІБУЛОН» володіє авторськими правами на матеріали (тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, скріншоти, скан-копії, відео, аудіо тощо), які розміщені на вебсторінках його вебсайту (nibulon.com), якщо не зазначено інше.
Під час використання матеріалів, розміщених на вебсторінках вебсайту ТОВ СП «НІБУЛОН» (nibulon.com), обов`язковим є зазначення прямого відкритого для пошукових систем гіперпосилання безпосередньо на nibulon.com. Посилання має бути розміщене незалежно від повного чи часткового використання матеріалів.