Реалізація суднобудівної програми разом із іноземними фахівцями

На суднобудівному заводі «НІБУЛОН» триває будівництво одразу чотирьох буксирів двох проектів Т3500 та POSS-115, а також першого в історії суднобудівного підприємства 140-метрового перевантажувача.

Перший буксир проекту Т3500 (зам. 10010)

На судні завершено випробування дизель-генераторів. Наразі випробовуються суднові системи і механізми буксира, на ходовому містку ведеться підключення пультів судноводіння.  Зазначимо, що налагодження механізмів виконується під наглядом іноземних інженерів – представників постачальників обладнання, а саме MTU (Німеччина), Rolls-Royce (Фінляндія), Volvo-Penta (Швеція) тощо.  Паралельно з цим у житлових приміщеннях тривають оздоблювальні роботи.

Другий буксир проекту Т3500 (зам. 10011)

Суднобудівники компанії здійснюють центрування і монтаж пропульсивного комплексу, встановлення механізмів машинного відділення. Триває виготовлення та монтаж труб суднових систем, розпочато прокладання кабелю на судні. На столярній дільниці триває виготовлення меблів для судна.

Перший буксир проекту POSS-115 (зам. 10028)

Усі секції для судна вже готові, тож на стапельному майданчику добігають кінця роботи з формування міцного корпусу лінійного буксира, після чого він буде переміщений на передспускову позицію та готуватиметься до спуску. Наразі триває здача приміщень судна на непроникність і конструктивність, а також підготовка до фарбувальних робіт.

Другий буксир проекту POSS-115 (зам. 10029)

На суднобудівному заводі продовжується виготовлення секцій міцного корпусу судна. Після того, як перший буксир цього проекту буде переміщено на передспускову позицію, розпочнеться формування міцного другого судна. 

Самохідний перевантажувач проекту П-140 (зам. 10032)

Триває  виготовлення днищевих секцій 140-метрового судна, а також порізка та гнуття металу для виготовлення решти секцій замовлення.

Зазначимо, що буксири проекту Т3500 призначені для проведення суден закордонного плавання по БДЛК, їх швартування до причалів терміналів компанії,  проведення караванів несамохідних суден (2-4 од.) по БДЛК та проведення караванів по каналах у період льодового стану в районах плавання р. Дніпро та Чорного моря. Буксири проекту POSS-115  забезпечать своєчасне відвантаження з  перевантажувальних терміналів ТОВ СП «НІБУЛОН», мережа яких в наступному році поповниться ще двома підприємствами в Запорізькій та Дніпропетровській областях.

Усі права захищені © 2021 ТОВ СП «НІБУЛОН»

ТОВ СП «НІБУЛОН» володіє авторськими правами на матеріали (тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, скріншоти, скан-копії, відео, аудіо тощо), які розміщені на вебсторінках його вебсайту (nibulon.com), якщо не зазначено інше.
Під час використання матеріалів, розміщених на вебсторінках вебсайту ТОВ СП «НІБУЛОН» (nibulon.com), обов`язковим є зазначення прямого відкритого для пошукових систем гіперпосилання безпосередньо на nibulon.com. Посилання має бути розміщене незалежно від повного чи часткового використання матеріалів.