Реалізація суднобудівної програми компанії «НІБУЛОН»

Завдяки масштабній реконструкції суднобудівно-судноремонтного заводу «НІБУЛОН», а саме введенню в експлуатацію нових модернізованих і комфортних для працівників цехів, будівництво суден триває за будь-якої погоди.

На сьогодні на підприємстві паралельно з будівництвом нових суден триває поточний ремонт несамохідних суден і обслуговування пасажирських суден на підводних крилах «НІБУЛОН Експрес».

Несамохідний перевантажувач зерна проекту П-38 (зам. 10025)

Ведеться фінальне фарбування зовнішніх частини судна, після завершення всіх робіт та встановлення крана-маніпулятора судно буде передано замовнику.

Перше несамохідне судно проекту В5000 (зам. 10026)

На стапельній ділянці завершено підготовчі роботи до спуску судна, тож з покращенням погодних умов його буде спущено на воду. Далі розпочнуться добудівні роботи та  підготовка до швартовних випробувань. Тим часом на передстапельному майданчику триває виготовлення кришок люкових закриттів.

Друге несамохідне судно проекту В5000 (зам. 10027)

У збірно-секційному цеху закінчується виготовлення секцій носової частини судна. Здійснюється здача на конструктивність сформованих приміщень кормової частини корпусу судна.

Перший та другий  буксири проекту Т3500 (зам. 10010, 10011) 

У цеху металообробки триває порізка та гнуття металопрокату, а у складально-секційному цеху – виготовлення вузлів і корпусних секцій. На стапельному майданчику формуються корпуси одразу двох буксирів. Тим часом працівники механо-слюсарної дільниці продовжують виготовляти електрослюсарне насичення та вироби приварного насичення: трапи, горловини тощо.  Монтажно-трубопровідна дільниця паралельно з виготовленням труб для насичення цистерн, розпочала вироблення патрубків донно-бортової арматури.  Розпочато випробування сформованих приміщень на герметичність

Окрім вищезазначених замовлень, суднобудівним заводом «НІБУЛОН» у 2018 році планується будівництво ще чотирьох буксирів проекту POSS-115, два з яких будуть введені в експлуатацію у серпні та вересні, та плавучого крану проекту П-140. Таким чином, цьогоріч НІБУЛОНівці здійснюватимуть будівництво 9-ти замовлень, шість з яких будуть спущені на воду. 

© 2020 ТОВ СП НІБУЛОН