Поліпшення логістичної інфраструктури річок через відродження суднобудування

Завдання «НІБУЛОНа» на найближчі роки – побудувати флот, що складатиметься з 100 суден, щоб транспортувати 4 млн тонн зерна по річках у рік, що розвантажить автошляхи на близько 167 тис. вантажівок.

Компанія «НІБУЛОН» продовжує реалізацію масштабного проекту з відродження суднобудування і поліпшення логістичної інфраструктури річок України. Зокрема на сьогодні на суднобудівно-судноремонтному заводі компанії на різних стадіях готовності знаходяться одразу шість суднобудівних замовлень, а також проводиться планове обслуговування буксира «НІБУЛОН-2».

Друге несамохідне судно проекту В5000 (зам. 10027)

На спущеному на початку травня другому 100-метровому судні компанії тривають добудівні роботи. На сьогодні спеціалістами заводу ведеться налагодження  системи гідравліки кришок люкового закриття, а також випробування палубних механізмів якірно-швартового пристрою. Паралельно з цим завершується фарбування сухих відсіків судна.

Перший буксир проекту Т3500 (зам. 10010)

Зараз ведуться роботи з укладання електричного кабелю, ізоляції приміщень житлового комплексу і машинного відділення. Водночас триває виготовлення і монтаж труб системи газовихлопу, паливної та мастильної систем. Готується до монтажу на судні і головний розподільний щит. Окрім того, суднобудівники продовжують роботи з монтажу пропульсивного комплексу, очищення та фарбування цистерн.

Другий буксир проекту Т3500 (зам. 10011)

Суднобудівники компанії завершили формування міцного корпусу судна. Тож наразі проводяться випробування сформованих приміщень буксира на непроникність, здача на  конструктивність та їх підготовка до очищення і  фарбування. Завершено на сьогодні і встановлення ілюмінаторів на ходовій рубці та надбудові судна. Встановлені та випробувані вже лаг,  ехолот і донно-бортова арматура.

Перший та другий  буксири проекту POSS-115 (зам. 10028, 10029)

Паралельно з порізкою та згинанням металу за допомогою сучасного обладнання від провідних виробників світу у цеху металообробки  триває виготовлення секцій міцного корпусу суден. У збірно-секційному цеху завершено виготовлення ходових рубок і секцій надбудов буксирів, а на стапельному майданчику вже зі стиковані перші дві секції першого із чотирьох замовлених буксирів проекту.

Самохідний перевантажувач проекту П-140 (зам. 10032)

Суднобудівники компанії приступили до виготовлення днищевих секцій 140-метрового судна. Разом із тим, у цеху металообробки продовжуються роботи з металом для виготовлення секцій замовлення. Саме для  будівництва повнокомплектних суден довжиною 140 м компанією придбано потужний електрогідравлічний поворотний  портальний  кран німецької фірми Liebherr- MCCTEC Rostock GmbH – LPS180 вантажопідйомністю  до 42  т. Встановлення та введення в експлуатацію крана заплановано на осінь цього року.

За словами генерального директора компанії Олексія Вадатурського, завдання «НІБУЛОНа» на найближчі роки – побудувати флот, що складатиметься з 100 суден, щоб транспортувати 4 млн тонн зерна по річках у рік, що розвантажить автошляхи на близько 167 тис. вантажівок.

Новини компанії

Усі права захищені © 2021 ТОВ СП «НІБУЛОН»

ТОВ СП «НІБУЛОН» володіє авторськими правами на матеріали (тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, скріншоти, скан-копії, відео, аудіо тощо), які розміщені на вебсторінках його вебсайту (nibulon.com), якщо не зазначено інше.
Під час використання матеріалів, розміщених на вебсторінках вебсайту ТОВ СП «НІБУЛОН» (nibulon.com), обов`язковим є зазначення прямого відкритого для пошукових систем гіперпосилання безпосередньо на nibulon.com. Посилання має бути розміщене незалежно від повного чи часткового використання матеріалів.