Нібулонівські суднобудівники встановили основний пост керування плавкраном NIBULON MAX

Суднобудівники нібулонівської верфі продовжують працювати над найбільшим в історії заводу замовленням – 140-метровим плавкраном зі сховищем для зберігання зерна ємністю 13 400 куб. м NIBULON MAX, урочисте введення в експлуатацію якого відбудеться вже у вересні цього року.

На сьогодні вже добігає кінця формування надбудови судна, зокрема встановлені секції ходового містка – основного посту керування, що за проєктом оснащений 30 ілюмінаторами, встановлення яких вже розпочато.  Тим часом готується до завантаження на судно пульт судноводіння та сигнальна щогла.

У машинному відділенні потужного плавкрана монтуються та паралельно випробовуються системи енергетичної установки, готуються до прийому дизельного пального паливні цистерни. Водночас у приміщенні головного розподільного щита ведеться підключення кабелів і підготовка до прийому берегового електроживлення.

У житловому контурі завершуються роботи з випробування систем під зашиття, а в  готових приміщеннях розпочато встановлення панельного зашиття. Тим часом столярний цех заводу вже взявся за виготовлення суднових меблів.

На палубі встановлено якірно-швартові лебідки, розпочато монтаж кранів навантаження провізії і рятувальних засобів, а також спуско-підйомного пристрою рятувальної шлюпки.

Тим часом на передстапельному майданчику готуються кришки люкового закриття, а також розпочато збирання суднових кранів компанії Liebherr-MCCTEC Rostock GmbH (Німеччина) з робочим навантаженням у 45 тонн кожен.

Паралельно з добудівними роботами на наймасштабнішому замовленні суднобудівно-судноремонтний завод вже готує до установки на стапельне місце заставні секції першого із чотирьох запланованих виробничою програмою несамохідного судна-майданчика проєкту В1500, призначеного для перевезення різних незернових вантажів.

Новини компанії

Усі права захищені © 2021 ТОВ СП «НІБУЛОН»

ТОВ СП «НІБУЛОН» володіє авторськими правами на матеріали (тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, скріншоти, скан-копії, відео, аудіо тощо), які розміщені на вебсторінках його вебсайту (nibulon.com), якщо не зазначено інше.
Під час використання матеріалів, розміщених на вебсторінках вебсайту ТОВ СП «НІБУЛОН» (nibulon.com), обов`язковим є зазначення прямого відкритого для пошукових систем гіперпосилання безпосередньо на nibulon.com. Посилання має бути розміщене незалежно від повного чи часткового використання матеріалів.