«НІБУЛОН» у робочому режимі спустив на воду уже шосте несамохідне судно проєкту NBL-91

Першу серію цих суден із 4 одиниць суднобудівно-судноремонтний завод «НІБУЛОН» закінчив у 2016 році. Сьогоднішня подія означає завершення будівництва вже другої серії суден, що свідчить про успішність проєкту NBL-91.

Хрещеною матір’ю нового судна стала кранівниця транспортно-логістичної дільниці Олена Ільюшкіна. За давньою традицією під оплески суднобудівників вона розбила об борт символічні пляшки шампанського, і директор заводу Володимир Жмур дав команду на старт спуску судна. За 15 хвилин потужний спусковий пристрій перемістив замовлення на воду, після чого буксири перевели його до добудовного пірсу, де стартували завершальні роботи та випробування механізмів.

Нагадаємо, основні характеристики судна: довжина – 90 м, ширина – 16 м, висота борту – 4,2 м, загальна місткість вантажних трюмів – 5050 куб. м та вантажопідйомність – 3 000 т. Його призначення – виконання перевезень генеральних  та навалювальних вантажів у будь-який період року усіма внутрішніми водними шляхами України. 

Несамохідні судна проєкту NBL-91 є універсальними та демонструють гарну роботу на усіх українських річках, але перші з них були збудовані спеціально для відродження судноплавства на річці Південний Буг. І саме завдяки комплексному підходу «НІБУЛОНа» до вирішення цієї проблеми головна водна артерія Півдня країни запрацювала. У 2019 році компанія транспортувала більше 800 тис. тонн різноманітних вантажів саме Південним Бугом і продовжує працювати задля збільшення обсягів перевезених вантажів річками.

Тепер внутрішніми водними шляхами країни ходитимуть уже шість несамохідних суден проєкту NBL-91 під прапором «НІБУЛОНа», а загальна чисельність флоту компанії сягнула позначки 85 одиниць. 

Усі права захищені © 2023 ТОВ СП «НІБУЛОН»

ТОВ СП «НІБУЛОН» володіє авторськими правами на матеріали (тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, скріншоти, скан-копії, відео, аудіо тощо), які розміщені на вебсторінках його вебсайту (nibulon.com), якщо не зазначено інше.
Під час використання матеріалів, розміщених на вебсторінках вебсайту ТОВ СП «НІБУЛОН» (nibulon.com), обов`язковим є зазначення прямого відкритого для пошукових систем гіперпосилання безпосередньо на nibulon.com. Посилання має бути розміщене незалежно від повного чи часткового використання матеріалів.