«НІБУЛОН» спустив на воду третє несамохідне судно проєкту В1500

Суднобудівно-судноремонтний завод «НІБУЛОН» зустрів літо спуском передостаннього запланованого актуальною виробничою програмою підприємства несамохідного судна-майданчика відкритого типу.

Сьогодні суднобудівники працюють над шістнадцятьма суднами – будівництво нових замовлень, а також планове обслуговування та модернізація уже існуючого вантажного флоту компанії, тому спуск несамохідного судна-майданчика проєкту В1500 відбувся у робочому режимі. 

Відразу після розбиття об борт символічних пляшок шампанського та радісних оплесків будівельників на суднобудівному заводі продовжилась активна робота, зокрема й добудовчі роботи на NBL-41.

Судно, яке має довжину – 75 м, ширину – 17 м, висоту борту – 3,5 м, площу вантажної палуби 835 кв. м та вантажомісткість 1500 т, призначене для виконання перевезеннь генеральних та навалювальних вантажів у морських районах і на внутрішніх водних шляхах України. 

Характеристики та властивості судна дозволяють утворювати з іншими одиницями флоту різні барже-буксирні склади: буксир та одне несамохідне судно, буксир та два несамохідних судна, розташованих послідовно або паралельно, буксир і чотири несамохідних судна, розташованих за схемою 2+2.

Для його будівництва використано близько 700 т листового та профільного металопрокату, 200 т листового металопрокату і профілю для виготовлення деталей механо-слюсарної частини, 4,5 км кабелю, 30 т зварювальних матеріалів та понад 12 800 л лакофарбових матеріалів.

Варто зазначити, що два несамохідних судна проєкту В1500, які також були спущені на воду цього року, наразі активно працюють за призначенням на внутрішніх водних шляхах, оптимізуючи роботу усього флоту компанії. Так, на початок літа NBL-39 та NBL-40 уже перевезли більше 10 тис. тонн різних вантажів, зокрема залізобетонні палі, пісок, щебінь, які були необхідні для будівництва філії «Зеленодольська» (с. Мар’янське Дніпропетровської області). 

Таким чином, «НІБУЛОН» розвантажує автомобільні шляхи не лише від зернових, а й інших вантажів. Тільки завдяки роботі цих суден на дороги України не виїхало більше 420 вантажівок із будівельними матеріалами.

Загалом за час реалізації інвестиційного проєкту компанії «НІБУЛОН» внутрішніми водними шляхами транспортовано близько 18,5  млн тонн вантажів, а отже, дороги країни розвантажено на понад 770 тис. вантажівок.

Усі права захищені © 2023 ТОВ СП «НІБУЛОН»

ТОВ СП «НІБУЛОН» володіє авторськими правами на матеріали (тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, скріншоти, скан-копії, відео, аудіо тощо), які розміщені на вебсторінках його вебсайту (nibulon.com), якщо не зазначено інше.
Під час використання матеріалів, розміщених на вебсторінках вебсайту ТОВ СП «НІБУЛОН» (nibulon.com), обов`язковим є зазначення прямого відкритого для пошукових систем гіперпосилання безпосередньо на nibulon.com. Посилання має бути розміщене незалежно від повного чи часткового використання матеріалів.