«НІБУЛОН» спустив на воду друге несамохідне судно проєкту В1500

У перші весняні дні суднобудівно-судноремонтний завод «НІБУЛОН» спустив на воду уже друге несамохідне судно-майданчик відкритого типу проєкту В1500.

Менше трьох місяців минуло з моменту спуску першого судна-майданчика, закладна секція якого була урочисто встановлена на стапельному майданчику суднобудівного заводу під час міжнародного форуму TRANS EXPO ODESA MYKOLAIV 2019 у присутності тисяч гостей. Ця подія була насправді важливою, адже ознаменувала початок будівництва серії суден нового проєкту  В1500.

4 березня «НІБУЛОН» спустив на воду вже друге несамохідне судно-майданчик відкритого типу. Усього підприємство збудує чотири таких судна, і до середини 2020 року усі вони будуть працювати на українських річках.

Як і попереднього разу, спуск несамохідного судна проходив у робочій обстановці, адже сьогодні на території «НІБУЛОНівської» верфі активно триває розбудова флоту –  суднобудівники працюють над п’ятьма суднобудівними замовленнями. Символічні пляшки шампанського на вдачу об борт новозбудованого судна NBL–040 розбила хрещена мати – Родичева Алла Олександрівна, працівниця малярно-ізоляційної дільниці.

Нагадаємо, проєкт В1500 – це несамохідні судна-майданчики відкритого типу вантажомісткістю 1500 тонн та площею вантажної палуби 835 кв. м, які призначені для перевезення контейнерів, генеральних і навалювальних вантажів, у тому числі піску, гравію, добрив, пакетованих вантажів, лісу і лісоматеріалів.

– Судно призначене для експлуатації в морських районах і на внутрішніх водних шляхах України та здатне утворювати барже-буксирні склади: буксир та одне несамохідне судно, буксир та два несамохідних судна, розташованих послідовно або паралельно, буксир і чотири несамохідних судна, розташованих за схемою 2+2. Використання несамохідних суден цього проєкту підвищить ефективність роботи усього флоту компанії «НІБУЛОН» і, як наслідок, сприятиме збільшенню обсягів річкових перевезень та перевалки, – розповідає Дмитро Майстренко, провідний фахівець з безпеки судноплавства судноплавної компанії «НІБУЛОН».

Наразі на суднобудівно-судноремонтному заводі «НІБУЛОН»  на різних стадіях готовності знаходяться відразу п’ять замовлень: буксири нового проєкту Т410 і несамохідні судна-майданчики В1500. Також триває планове технічне обслуговування трьох одиниць вантажного флоту компанії.

Усі права захищені © 2023 ТОВ СП «НІБУЛОН»

ТОВ СП «НІБУЛОН» володіє авторськими правами на матеріали (тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, скріншоти, скан-копії, відео, аудіо тощо), які розміщені на вебсторінках його вебсайту (nibulon.com), якщо не зазначено інше.
Під час використання матеріалів, розміщених на вебсторінках вебсайту ТОВ СП «НІБУЛОН» (nibulon.com), обов`язковим є зазначення прямого відкритого для пошукових систем гіперпосилання безпосередньо на nibulon.com. Посилання має бути розміщене незалежно від повного чи часткового використання матеріалів.