«НІБУЛОН» спустив на воду друге несамохідне судно проєкту В1500

У перші весняні дні суднобудівно-судноремонтний завод «НІБУЛОН» спустив на воду уже друге несамохідне судно-майданчик відкритого типу проєкту В1500.

Менше трьох місяців минуло з моменту спуску першого судна-майданчика, закладна секція якого була урочисто встановлена на стапельному майданчику суднобудівного заводу під час міжнародного форуму TRANS EXPO ODESA MYKOLAIV 2019 у присутності тисяч гостей. Ця подія була насправді важливою, адже ознаменувала початок будівництва серії суден нового проєкту  В1500.

4 березня «НІБУЛОН» спустив на воду вже друге несамохідне судно-майданчик відкритого типу. Усього підприємство збудує чотири таких судна, і до середини 2020 року усі вони будуть працювати на українських річках.

Як і попереднього разу, спуск несамохідного судна проходив у робочій обстановці, адже сьогодні на території «НІБУЛОНівської» верфі активно триває розбудова флоту –  суднобудівники працюють над п’ятьма суднобудівними замовленнями. Символічні пляшки шампанського на вдачу об борт новозбудованого судна NBL–040 розбила хрещена мати – Родичева Алла Олександрівна, працівниця малярно-ізоляційної дільниці.

Нагадаємо, проєкт В1500 – це несамохідні судна-майданчики відкритого типу вантажомісткістю 1500 тонн та площею вантажної палуби 835 кв. м, які призначені для перевезення контейнерів, генеральних і навалювальних вантажів, у тому числі піску, гравію, добрив, пакетованих вантажів, лісу і лісоматеріалів.

– Судно призначене для експлуатації в морських районах і на внутрішніх водних шляхах України та здатне утворювати барже-буксирні склади: буксир та одне несамохідне судно, буксир та два несамохідних судна, розташованих послідовно або паралельно, буксир і чотири несамохідних судна, розташованих за схемою 2+2. Використання несамохідних суден цього проєкту підвищить ефективність роботи усього флоту компанії «НІБУЛОН» і, як наслідок, сприятиме збільшенню обсягів річкових перевезень та перевалки, – розповідає Дмитро Майстренко, провідний фахівець з безпеки судноплавства судноплавної компанії «НІБУЛОН».

Наразі на суднобудівно-судноремонтному заводі «НІБУЛОН»  на різних стадіях готовності знаходяться відразу п’ять замовлень: буксири нового проєкту Т410 і несамохідні судна-майданчики В1500. Також триває планове технічне обслуговування трьох одиниць вантажного флоту компанії.

Новини компанії

До Дня пам’яті та примирення

До Дня пам’яті та примирення

Зi святoм Вeликoдня!

Зi святoм Вeликoдня!

Усі права захищені © 2021 ТОВ СП «НІБУЛОН»

ТОВ СП «НІБУЛОН» володіє авторськими правами на матеріали (тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, скріншоти, скан-копії, відео, аудіо тощо), які розміщені на вебсторінках його вебсайту (nibulon.com), якщо не зазначено інше.
Під час використання матеріалів, розміщених на вебсторінках вебсайту ТОВ СП «НІБУЛОН» (nibulon.com), обов`язковим є зазначення прямого відкритого для пошукових систем гіперпосилання безпосередньо на nibulon.com. Посилання має бути розміщене незалежно від повного чи часткового використання матеріалів.