«НІБУЛОН» спустив на воду четвертий буксир проекту POSS-115

Суднобудівно-судноремонтний завод «НІБУЛОН» спустив на воду вже четвертий лінійний буксир проекту POSS-115, що є завершальним із чергової серії суднобудівних замовлень цього проекту, передбачених виробничою програмою на 2018-2019 рр.

Хрещеною матір’ю призначеного для проведення караванів несамохідних суден по Дніпру та БДЛК новозбудованого буксира NIBULON-11 стала працівниця малярно-ізоляційної дільниці Гутнікова Зінаїда, яка саме займалася його ізоляцією та фарбуванням. Після виконання добудівних робіт та успішного проведення всіх випробувань судно буде введено в експлуатацію. Таким чином, буксирний флот судноплавної  компанії «НІБУЛОН»  налічуватиме 10 лінійних буксирів проекту POSS-115, буксири NIBULON-5 та NIBULON-6 цього проекту, були першими повнокомплектними суднами, які були збудовані на нібулонівській верфі у 2014 році.

Перший буксир нової серії з 4 суден проекту POSS-115 було урочисто закладено генеральним директором компанії Олексієм Вадатурським і Президентом України Петром Порошенком 23 травня 2018 року під час урочистостей з нагоди відкриття масштабних міжнародних виставок «Суднобудування-2018» і «Водний транспорт» на суднобудівному заводі «НІБУЛОН». Судна зазначеного проекту мають довжину  37,2 м, габаритну осадку 2,54 м, сумарнупотужність  головних двигунів 1880 кВт (близько 2500 к. с.) та швидкість в 11 вузлів. Серед постачальників основного обладнання  буксира такі відомі компанії світу, як Mitsubishi (головні двигуни), Volvo-Penta (дизель-генератори), Rolls-Royce (гвинто-рульові колонки), Viessmann (водогрійний котел),  DMT (палубне обладнання) та ін.

Зі спуском завершального, четвертого, буксира проекту POSS-115 суднобудівники компанії матимуть можливість повністю зосередитися на будівництві найбільшого за довжиною кранового судна класу "річка-море" за 25 років незалежної України – самохідного 140-метрового плавкрана зі сховищем для зберігання ємністю 13 400 куб. м, спуск якого  має відбутися вже в квітні цього року.  Паралельно з цим  виконуються добудівні роботи  на трьох буксирах проекту POSS-115, проводиться поточний ремонт флоту судноплавної компанії «НІБУЛОН», а також продовжується реконструкція потужностей заводу.

© 2020 ТОВ СП НІБУЛОН