На заводі «НІБУЛОН» триває будівництво шести нових замовлень

Сьогодні на суднобудівному заводі «НІБУЛОН» на різних стадіях готовності знаходяться шість замовлень

Перший буксир проекту Т3500 (зам. 10010)

Інженери компаній-постачальниць обладнання, а саме: MTU (Німеччина), Rolls-Royce (Фінляндія), Volvo-Penta (Швеція) та інші, завершують налагодження головних двигунів, пропульсивного комплексу і системи спеціального водо- та пінотушіння. Фахівці ТОВ «Транзас Україна» завершують налагодження радіонавігаційного обладнання на ходовому містку. Розпочато ходові випробування.

Другий буксир проекту Т3500 (зам. 10011)

На судні тривають добудівні роботи: центрування і монтаж пропульсивного комплексу, виготовлення та монтаж труб суднових систем, ведеться затягування кабелю, триває монтаж механізмів машинного відділення.

Перший буксир проекту POSS-115 (зам. 10028)

На стапельному майданчику уже сформовано міцний корпус судна, ведуться випробування приміщень на герметичність. У машинному відділенні судна готуються до установки фундаменту під обладнання. У житлових приміщеннях триває установка доізоляціоного насичення і труб вентиляції. Буксир переміщено на передспускову позицію для можливості формування корпусу другого буксиру.

Другий буксир проекту POSS-115 (зам. 10029)

На суднобудівному заводі триває процес виготовлення секцій міцного корпусу судна та деталей приварного насичення, розпочато формування корпусу. 

Третій буксир проекту POSS-115 (зам. 10030)

У цеху металообробки продовжується порізка та гнуття металу для виготовлення секцій корпусу судна. Складально-зварювальна дільниця виготовляє секції 2-го, 3-го та 4-го блоків. На дільниці механо-слюсарних частин ведеться виготовлення деталей приварного насичення корпусу.

Самохідний перевантажувач проекту П-140 (зам. 10032)

У цеху металообробки продовжується  порізка та гнуття металу для виготовлення секцій корпусу судна, на передстапельному майданчику та у складально-секційному цеху триває виготовлення днищевих секцій судна. На стапельному майданчику встановлені й зістиковані перші днищеві секції частини правого борта судна.

Нагадаємо, що для будівництва повнокомплектних суден довжиною 140 м проводиться масштабна реконструкція суднобудівного заводу компанії. Самохідний перевантажувач проекту П-140 з двома крановими частинами, вантажомісткістю 13 400 куб.м та продуктивністю 18 000 т/на добу, стане першим 140-метровим судном, збудованим компанією «НІБУЛОН». Спуск такого надсучасного вантажного судна заплановано на 1 липня 2019 року. 

 

Усі права захищені © 2021 ТОВ СП «НІБУЛОН»

ТОВ СП «НІБУЛОН» володіє авторськими правами на матеріали (тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, скріншоти, скан-копії, відео, аудіо тощо), які розміщені на вебсторінках його вебсайту (nibulon.com), якщо не зазначено інше.
Під час використання матеріалів, розміщених на вебсторінках вебсайту ТОВ СП «НІБУЛОН» (nibulon.com), обов`язковим є зазначення прямого відкритого для пошукових систем гіперпосилання безпосередньо на nibulon.com. Посилання має бути розміщене незалежно від повного чи часткового використання матеріалів.