На суднобудівному заводі «НІБУЛОН» готують до спуску третє несамохідне судно-майданчик проєкту В1500

Сьогодні фахівці суднобудівно-судноремонтного заводу «НІБУЛОН» активно працюють над п’ятьма замовленнями актуальної виробничої програми: портовий буксир проєкту Т410, несамохідні судна майданчики проєкту В1500, несамохідне судно проєкту NBL-91 та буксир проєкту 121М.

Другий портовий буксир штовхач-кантувальник пр. Т410 (зам. 10034)

На замовленні уже змонтовано пульти управління судном, датчики підйому рубки та інше обладнання. Виготовлено й металевий тентовий захист для головних двигунів, який чекає своєї черги для встановлення.

Завершено фарбувальні роботи корпусу судна та внутрішніх приміщень. Найближчим часом очікується поставка головних двигунів та гвинторульових колонок. Після їх встановлення судно буде спущено на воду.

Третє несамохідне судно-майданчик пр. В1500 (зам. 10037)

Наразі тривають фарбувальні роботи усіх внутрішніх відсіків та корпусу судна. Розпочато монтаж кабельної мережі, загальна довжина якої становить 4,5 км. На замовленні встановлено носову якірно-швартовну лебідку, швартовний шпиль та ручну зчальну лебідку.

Судно готується до спуску.

Четверте несамохідне судно-майданчик пр. В1500 (зам. 10038)

Дванадцять із тридцяти секцій майбутнього судна уже встановлено на стапельному майданчику підприємства. Готові відсіки випробовуються на герметичність. 

П’яте несамохідне судно пр. NBL-91 (зам. 10040)

У цеху металообробки продовжується порізка та гнуття металу для виготовлення деталей корпусу судна. Збірно-секційний цех уже виготовив вісім секцій із п’ятдесяти семи необхідних для будівництва судна.

Четвертий буксир модернізованого пр. 121М (зам. 10044)

На стапельному майданчику почали збирати міцний корпус судна. 

Усього для замовлення необхідно тридцять дві секції, тому дільниця металообробки продовжує активно різати та гнути метал для виготовлення деталей, активізуючи роботу інших виробничих цехів. Збірно-секційний цех продовжує працювати над виготовленням секцій судна. 

Паралельно з будівництвом нових суден спеціалісти компанії займаються й поточним ремонтом вантажного флоту компанії. Так, сьогодні на плановому обслуговуванні та модернізації знаходяться десять суден.

Усі права захищені © 2023 ТОВ СП «НІБУЛОН»

ТОВ СП «НІБУЛОН» володіє авторськими правами на матеріали (тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, скріншоти, скан-копії, відео, аудіо тощо), які розміщені на вебсторінках його вебсайту (nibulon.com), якщо не зазначено інше.
Під час використання матеріалів, розміщених на вебсторінках вебсайту ТОВ СП «НІБУЛОН» (nibulon.com), обов`язковим є зазначення прямого відкритого для пошукових систем гіперпосилання безпосередньо на nibulon.com. Посилання має бути розміщене незалежно від повного чи часткового використання матеріалів.