На судні NIBULON MAX вже встановили два 45-тонні крани

На суднобудівній верфі «НІБУЛОНа» на NIBULON MAX вже завершено монтаж двох кранів фірми Liebherr-MCCTEC Rostock GmbH типу CBG360 вантажопідйомністю 45 тонн кожний та кришок люкових закриттів для двох трюмів.

Повним ходом продовжується будівництво найдовшого самохідного кранового судна класу «ріка-море» в історії незалежної України, яке буде ходити під державним прапором.

Завершено монтаж башти та стріли другого крана, що є однією з найвідповідальніших операцій у ході будівництва. На обидва трюми викладені кришки люкових закриттів та виконане спарювання. Трюми зариштовані нашим партнером ТОВ «ПЛЕТТАК».

Завершено й масові роботи в машинному відділенні. Ведуться пусконалагоджувальні роботи складної системи енергоживлення судна, що складається з чотирьох дизель-генераторів, системи частотних перетворювачів та головного розподільного щита.

Паралельно з цим в ходовій рубці електрики приступили до монтажу «мізків» гіганта — пультів керування морським судном: близько тисячі кабелів управляння зійдуться в єдиному центрі й понесуть у різних напрямках сигнали, що зробить судно, немов живим.

Активно працюють фахівці столярної дільниці. У тісній, але дружній атмосфері, віртуози творять мистецьку зашивку ходової рубки. На палубах нижче сформовані каюти командного складу та кают-компанія, де далі будуть встановлюватись меблі, елементи декору та обладнання, необхідні для комфортного проживання екіпажу судна.

У розпалі локальні фарбувальні роботи, й зовсім скоро розпочнеться фінальне фарбування судна у кольори  "блакитна атмосфера" та "зелена пастель".

Також судно готується до зважування, обов’язкової важливої процедури, яка має підтвердити розрахунки проєктанта.

Представники постачальника гвинто-рульових (призводять судно у рух та рулять) та висувної гвинто-рульової колонок (необхідні для підрулювання) фірми Rolls-Royce провели інспектування суднового обладнання.

Роботи ведуться цілодобово, адже зворотний відлік уже йде на години. Судно буде урочисто введено в експлуатації 20-го вересня в ході Міжнародного форуму TRANS EXPO ODESA-MYKOLAIV 2019, який пройде на території суднобудівно-судноремонтного заводу «НІБУЛОН».

© 2020 ТОВ СП НІБУЛОН