На ССЗ «НІБУЛОН» готують до спуску друге несамохідне судно-майданчик відкритого типу

«НІБУЛОНівські» суднобудівники продовжують розбудовувати сучасний український флот, працюючи над двома буксирами та трьома несамохідними суднами нових проєктів. Окрім того, проводиться технічне обслуговування трьох одиниць вантажного флоту компанії.

Перший портовий буксир штовхач-кантувальник пр. Т410 (зам. 10033)

Усі роботи з монтажу трубопроводів, електрослюсарного та доізоляційного насичення виконано. Встановлено та підключено допоміжні дизель-генератори. Також замовлення уже обладнано якірним та швартовним пристроями, а на борт завантажено ланцюги та якорі. 

Наразі суднобудівники займаються встановленням ходової рубки, ведеться кабельний монтаж та підключення обладнання.

Другий портовий буксир штовхач-кантувальник пр. Т410 (зам. 10034)

На замовленні уже готові фундаменти під головні двигуни. Змонтовано леєрне огородження та завершено підготовчі роботи для кріплення кранцевого захисту корпусу судна.  

Триває встановлення ходової рубки, монтуються трубопроводи, електрослюсарне і доізоляційне насичення, а також йдуть фарбувальні роботи готового корпусу судна. 

Друге несамохідне судно-майданчик відкритого типу пр. В1500 (зам. 10036)

На судні суднобудівники встановили комінгси вантажного майданчика та основне палубне обладнання, зокрема леєрне огородження, лебідки. Змонтовано й труби пожежної системи і системи осушення.

Фахівці малярно-ізоляційної дільниці продовжують очищувати та фарбувати сухі відсіки замовлення й незабаром приступлять до зовнішньої обшивки корпусу.

Судно готується до спуску.

Третє несамохідне судно-майданчик пр. В1500 (зам. 10037)

На сьогодні усі секції, необхідні для будівництва замовлення, виготовлені та перенесені на передстапельний майданчик підприємства.  

Четверте несамохідне судно-майданчик пр. В1500 (зам. 10038)

У цеху металообробки закінчені роботи із порізки та гнуття металу для виготовлення деталей корпусу судна. У збірно-секційному цеху судноскладальники активно виготовляють секції замовлення.

Нагадаємо, нещодавно флагман флоту компанії самохідний плавучий кран NIBULON MAX, що був збудований на ССЗ «НІБУЛОН», уже відвантажив на експорт близько 600 тисяч тонн сільгосппродукції. 

Усі права захищені © 2023 ТОВ СП «НІБУЛОН»

ТОВ СП «НІБУЛОН» володіє авторськими правами на матеріали (тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, скріншоти, скан-копії, відео, аудіо тощо), які розміщені на вебсторінках його вебсайту (nibulon.com), якщо не зазначено інше.
Під час використання матеріалів, розміщених на вебсторінках вебсайту ТОВ СП «НІБУЛОН» (nibulon.com), обов`язковим є зазначення прямого відкритого для пошукових систем гіперпосилання безпосередньо на nibulon.com. Посилання має бути розміщене незалежно від повного чи часткового використання матеріалів.