Міцний корпус третього буксира проекту POSS-115 сформовано

На суднобудівному підприємстві, незважаючи на примхи погоди, продовжується робота над п’ятьма замовленнями, серед яких 4 лінійних буксири проекту POSS-115 та найдовше за всю історію заводу судно – потужний 140-метровий самохідний перевантажувач.

Перший буксир проекту POSS-115 (зам. 10028)

Добудівні роботи на судні вже добігають кінця.  Зокрема суднобудівники компанії завершують монтаж систем у машинному відділенні та готують головний розподільний щит до  прийому берегового живлення. Водночас на буксирі підключено мережу штатного освітлення машинного відділення і допоміжних приміщень судна. Розпочато випробування загальносуднових систем судна.

Другий буксир проекту POSS-115 (зам. 10029)

На судні триває  монтаж головних двигунів і валопроводу. У житлових приміщеннях надбудови ведуться роботи з виготовлення та встановлення трубопроводів санітарних систем. Готується до встановлення на буксир ходова рубка.

Третій буксир проекту POSS-115 (зам. 10030)

Заводчани завершили формування міцного корпусу судна, його очистку та ґрунтовку. Розпочато встановлення патрубків донно-бортової арматури і приварного насичення судна.

Четвертий буксир проекту POSS-115 (зам. 10031)

На стапельному майданчику вже встановлені перші секції міцного корпусу судна. Водночас завершується виготовлення секцій ходової рубки лінійного буксира.

Самохідний перевантажувач проекту П-140 (зам. 10032)

Разом із продовженням укрупнення блоків з днищевих секцій судна на стапельному майданчику у розпалі робота і на інших дільницях суднобудівно-судноремонтного заводу. Зокрема у механо-слюсарній дільниці виготовляється приварне насичення секцій - трапи і горловини відсіків, а фахівці монтажно-трубопровідної дільниці працюють над виготовленням труб баластної і повітряно-вимірювальної систем.

Варто зазначити, що водночас із успішним виконанням суднобудівної програми на території суднобудівного підприємства «НІБУЛОН»  продовжується реконструкція заводського сліпу та монтаж електрогідравлічного поворотного  портального  крана  Liebherr вантажопідйомністю  до 42  т, що дасть змогу будувати, спускати на воду та обслуговувати  повнокомплектні судна довжиною 140 м.

Усі права захищені © 2023 ТОВ СП «НІБУЛОН»

ТОВ СП «НІБУЛОН» володіє авторськими правами на матеріали (тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, скріншоти, скан-копії, відео, аудіо тощо), які розміщені на вебсторінках його вебсайту (nibulon.com), якщо не зазначено інше.
Під час використання матеріалів, розміщених на вебсторінках вебсайту ТОВ СП «НІБУЛОН» (nibulon.com), обов`язковим є зазначення прямого відкритого для пошукових систем гіперпосилання безпосередньо на nibulon.com. Посилання має бути розміщене незалежно від повного чи часткового використання матеріалів.