Міцний корпус першого портового буксира штовхача-кантувальника проєкту Т410 сформовано

На суднобудівному підприємстві «НІБУЛОН» продовжується робота над шістьма замовленнями, серед яких буксири пр. Т410 та несамохідні судна пр. В1500, а також проводиться плановий судноремонт трьох одиниць флоту компанії.

Перший портовий буксир штовхач-кантувальник пр. Т410 (зам. 10033)

Після закінчення перших двох етапів зовнішніх фарбувальних робіт на судно встановлено  надбудову, й наразі міцний корпус замовлення повністю готовий. Активно продовжуються роботи з монтажу трубопроводів, електрослюсарного і доізоляційного насичення, а також якірних механізмів та зчальних лебідок. Фахівці суднобудівної верфі займаються встановленням зовнішніх дверей, ілюмінаторів та кранцевого захисту на корпусі судна.

Найближчим часом очікується поставка обладнання пропульсивного комплексу, зокрема гвинторульових колонок та головних двигунів, які забезпечуватимуть рух судна.

Другий портовий буксир штовхач-кантувальник пр. Т410 (зам. 10034)

Після очищення та ґрунтування напівкорпусів замовлення носову та кормову частини судна було зістиковано. Суднобудівники готують до встановлення на судно надбудову. У приміщення допоміжних механізмів уже завантажено дизель-генератори. Наразі тривають роботи з монтажу цистерн, трубопроводів, донно-бортової арматури та продовжуються роботи з формування корпусу судна.

Перше несамохідне судно-майданчик відкритого типу пр. В1500 (зам. 10035)

Закінчуються швартові випробування обладнання, судно готують до передачі замовнику.

Друге несамохідне судно-майданчик відкритого типу пр. В1500 (зам. 10036)

Суднобудівники завершують формувати міцний корпус несамохідного судна, а саме монтують останні носові та кормові секції. У середній частині судна триває випробування відсіків на герметичність.

Третє несамохідне судно-майданчик пр. В1500 (зам. 10037)

Перші секції перенесено на передстапельний майданчик підприємства. У збірно-секційному цеху тривають роботи з виготовлення решти необхідних секцій замовлення.

Четверте несамохідне судно-майданчик пр. В1500 (зам. 10038)

У цеху металообробки продовжуються роботи із порізки та гнуття металу для виготовлення деталей корпусу судна.

Усі права захищені © 2023 ТОВ СП «НІБУЛОН»

ТОВ СП «НІБУЛОН» володіє авторськими правами на матеріали (тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, скріншоти, скан-копії, відео, аудіо тощо), які розміщені на вебсторінках його вебсайту (nibulon.com), якщо не зазначено інше.
Під час використання матеріалів, розміщених на вебсторінках вебсайту ТОВ СП «НІБУЛОН» (nibulon.com), обов`язковим є зазначення прямого відкритого для пошукових систем гіперпосилання безпосередньо на nibulon.com. Посилання має бути розміщене незалежно від повного чи часткового використання матеріалів.